| AlexandraPiti a întrebat:

Cat costa un nexus s. urgent!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici cat costa la liber
http://www.alin-gsm.ro/produse/telefoane-noi/samsung/samsung-google-nexus-s
si aici pretul in lei
http://www.mobiletrend.ro/produs/SAMSUNG%20GOOGLE%20NEXUS%20S/598
La abonament Vodafone, Orange, cosmote nu este!
Bafta!

| X a răspuns:

529€-fara abonament 239€ cu Vodafone Complet 800 Internet pe mobil Plus pentru 2 ani

| Digital112 a răspuns:

30 de milioane atat costa la Vodafone (3.000 lei)

| armand3004 a răspuns:

Cel mai ieftin la Alin-GSM la 1800 RON (la liber).

| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Nexus S are un preț de la 149 de euro cu TVA inclus la abonament Vodafone Complet 2000 ( 36.46 euro pe lună, 152 de lei) și Internet pe Mobil de 1GB (9, 67 euro pe lună, adică plus 40, 5 lei). Dacă optezi pentru Complet 1500, prețul telefonului ajunge la 179 de euro, cu același pachet de date. Iar cu Complet 800 sau 1000 prețul este de 219 euro. Cu opțiuni de net mai mici, prețul este de 189 – 239 sau 299 euro după abonament. Pls Funda