| Herm a întrebat:

Cataclismul e mai mare decat catastrofa? big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! nu cred ca ne-am dori sa traim pe pielea noastra sa cunoastem puterea cataclismului...si da, este mai mare decat catrastofastraight face

1 răspuns:
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Deci, sa vedem amandoua incp cu "cata" deci, sunt la egalitatelaughing, apoi "clism" in engleza inseamna cica "large or big penis", iar strofa, pai strofa...cred ca stim cu totii ce e! In concluzie, da cataclismul e mai mare decat catastrofa,(strofele sunt si ele naiva insa nu stii cat de priculos poate fi un penis, mai ales daca e excitatrolling on the floor)

Xoxo(astept voturile voastre de "stupid"laughing dar hai ca raspunsul meu e si amuzant asa ca astept si de amuzantlaughing)