| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cate jocuri se pot baga pe un psp? http://www.game-shop.ro/......c-edge-psp Si ce lucruri se mai pot face pe asta? Si inca o intrebare: Jocurile pe care le bag in el le downloadez de pe net sau trebuie neaparat sa le cumpar?

1 răspuns:
| FilipEmanuel a răspuns:

Pai depinde...
poti baga un singur joc original adica UMD
Dar daca iti cumperi card special pentru psp si modezi psp-ul poti baga cate jocuri incap pe card.
Acuma trebuie sa iti modezi psp-ul ca sa iti poti baga jocuri pe card.
Nu stiu in ce localitate stai...
te uiti si tu pe google si cauti "modare psp 3004 slim" sau ce trebuie si vezi tuwinking