| micutsaa a întrebat:

Cate saptamani de scoala mai sunt?(clasa 5)

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Mai ai saptamana asta, saptamana viitoare, + inca 3 zile. Tu iei vacanta pe 15 iunie. Deci intr'o miercuri vei lua vacanta dar sigur scapati mai devreme ca sigur de saptamana viitoare va incheie mediile si nu mai are rost sa va duceti ca sunteti mici in cl 5 :*:*

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Mai sunt doua saptamani (fara asta), cu asta trei.Una in care pun note si alta in care se incheie mediile.

| Genesis29 a răspuns:

Mai ai 3 saptamani de scoala, dar pe ultima poti sa n-o pui asa ca 2!
Numai bine.

| Anonima568 a răspuns:

Mai sunt 18 zile ( 2 saptamani si 4 zile ) yuhuuuu mai e putin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 saptamani

| ChuckybooM a răspuns:

3 saptamani iubita!