doiny
| doiny a întrebat:

cate serii are prison break?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Deja au aparut mai multe episoade din seria 4 si se continua. Wentworth Miller a dezvaluit faptul ca el si ceilalti actori au semnat contracte pentru sapte (7!) sezoane de "Prison Break"! Acestea fiind spuse, Wentworth insusi recunoaste ca nu ar vrea ca serialul sa dureze atat de mult. "Vom sti cand e momentul sa ne oprim, asta inainte sa faca altcineva lucrul acesta pentru noi."

3 răspunsuri:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Deocamdata patru. Si se pare ca la patru vom ramane, aceasta fiind ultima serie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| LoveNeverDies a răspuns:

Nu e adevarat.sunt 4