| inna10 a întrebat:

Catei mici sau catei mari?

Răspuns Câştigător
| Anndi98 a răspuns:

Micilove strucklove strucklove struck

18 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

La oras- mici
La tara- mari

| ღNameღ a răspuns:

Catei medii - beagle...http://www.google.ro/......tp?/imgres

| smile20000 a răspuns:

Ambele

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai,iti zic gusturile mele la o fata : Sa fie cheala,sa aiba un ochi scos, nasul sa fie stramb si sa-i iasa parul din el ca latele,sa aibe buzele atat de mici incat sa nu se observe ,sa aiba fruntea incretita ,urechile clapaugi,narile foarte largi,barbia putin paroasa,obrajii scosi in afara fetzei,gatul foarte lung,fata pistruiata,multe multe cosuri coapte gata sa iasa solutie galbena din ei ,cu cearcane de bagi pumnul ,cu o singura spranceana in dreptul ochiului scos si 2 sprancene in dreptului prezentei celuilalt ochi intreg,cu par pe piept,cu sani lasati pana la genunchi in asa fel incat sa nu`i mai trebuiasca fular ,iar atunci cand ii este frig sa si le dea de dupa gat si sa le lege cu nod si fundita,cu buricul atarnat si plin de par,cu umerii plini de cosuri rupte si sangerande,cu mainile groase si atarnate,cu degete asemanatoare carnatilor si foarte roscate,cu unghii galbene printre care se strecoara cate o termita,cu fundul bombat de 10 ori cat fata de mare si bucile departate si pline de umflaturi roscate si puroiate,cu partea vaginala rosie ca focul si foarte larga dar sa nu poti sa te apropii de mireazma dulce ,cu parul de acolo in dungi si floricele roz cu negru,cu picioarele ondulate, cu parul de pe picioare acoperit de sfarcuri intarite si excitate,cu calcaiele crapate gata sa ma inhatze,cu degetele picioarelor unse cu excremente de porchappy

Ce faci tu de obicei?
Pot sa spun:mancare fac,curat fac...
Dar ce ai in izmenei ?
Pot sa spun ca am c***t

Sti sa faci o gluma buna?
Stiu nene,eu stiu sa fac...
Pai inainte sa ma c*c,...
Pai inainte sa ma c*c...
Inainte sa ma c*c,ma dezbrac!
Si ce este amuzant?
Ca mereu iese gigant !
Tu mesteci guma?
Absolut mereu!
Asta e o gluma?
Intreaba-l pe sotul meu!

Un pitic in autobuz, zice unei domnisoare:
Te dai jos ?
Da
Cu ce, ca miroase foarte frumos ?!

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta . Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni.uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

După radiaţiile de la Fukushima, două babe stau de vorbă în poartă:
Auzi ffă Viorico, eu am trei tate
Mă, dă-te-n p**a mea!

Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie...blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de ***** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba : Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

Barbatul: Nici nu stiu pentru ce porti sutienul, si asa nu prea ai ce pune in el!
Femeia: Lasa, ca doar si tu porti chiloti

Un copil, la gradinita, incearca sa isi incalte cizmulitele. Pentru ca nu
se descurca, a cerut ajutorul educatoarei. Cu tot trasul si impinsul,
cizmulitele nu voiau nicidecum sa intre. Pana cand a reusit totusi sa il
incalte, educatoarei i-au aparut broboane de transpiratie pe frunte. De
aceea aproape ca i-au dat lacrimile cand copilul i-a zis:
Doamna, dar sunt puse inve
Intr-adevar, erau puse gresi Nu a fost cu nimic mai usor sa ii scoata
cizmulitele decat sa i le puna, totusi a reusit sa isi pastreze calmul
pana cand cizmulitele au fost iar incaltate, tot cu sudoare pe frunte, dar
de data aceasta asa cum trebuia. Insa atunci baietelul a zis:
Cizmulitele astea nu sunt ale mele
In loc sa tipe la el
De ce nu mi-ai spus?, educatoarea si-a muscat buza
si inca o data s-a chinuit sa il descalte. Cand s-a terminat chinul
descaltatului, baietelul i-a spus:
Sunt cizmulitele flatelui meu. Mama mi-a zis sa le incalt pe astea azi.
Acum ea nu mai stia ce sa fac Sa planga sau sa rada? A reusit totusi
sa stranga suficienta rabdare pentru a se lupta din nou cu cizmulitele.
Cand, in sfarsit, l-a incaltat, inainte de a-l trimite afara la joaca, l-a
intrebat:
Si acum, unde iti sunt manusile? Trebuie sa ti le pun in maini ca sa
poti pleca afara!
Le-am bagat in cizmulite ca sa nu le pield !

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei lui, Maria, si ii propune sa mai faca o data dragoste. Maria este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait.
Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Maria este din nou de acord.
Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore.
Atunci ii spune Mariei:
Iubito, te rog… inca o data inainte sa mor.
Bineinteles, dragul meu,
Apoi Maria se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe Maria:
Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am puteaa
Maria se ridica si spune:
Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Un individ evadează din închisoare. Intră într-o casă la nimereală şi găseşte un cuplu în pat. Îi cere tipului să se ridice şi îl leagă de un scaun, apoi, în timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, o sărută pe gât, apoi se ridică şi merge la toaletă. Bărbatul îi zice femeii:
Uită-te la infractor! a stat mulţi ani la închisoare şi n-a mai văzut demult o femeie. Am văzut cum te-a sărutat pe gât. Dacă vrea sex, să nu te opui, să nu ţipi, dă-i satisfacţie, chiar dacă îţi este silă de el! E periculos, iar dacă o să se infurie, ne va ucide. Să fii tare, iubita mea! Te iubesc!
Nu mă săruta pe gât, ci îmi şoptea la ureche. Mi-a spus că e homosexual şi crede că eşti drăguţ, apoi m-a întrebat dacă avem vaselină în casă. Eu i-am spus că este în baie. Fii tare, iubitule, şi eu te iubesc!

Un tip se duce la Vrei sa fi miliardar si Virgil Iantu ii pune prima intrebare:
Cat de adanc este vaginul sotiei dvs? A 10 cm b 15 cm c 16 cm
La care tipul raspunde:
Pot sa sun un prieten?

Se intalnesc 2 foste colege de liceu:
Buna! Ce faci?
Buna! Ma duc sa spal Mertanu’ apoi sa mananc la Marriot! Tu? -Si eu tot curva.

Ghita, n-am chiloti pe sub fustita, las-o naibii de portita, ne vedem la gradinita.

Doua babe discutau:
Ieri s-a dat pensia.
Ei, s-a dat ****.
Si eu, proasta, am luat pensia.

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!
Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:
-Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
-Ahaaaa e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta.

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie un politai sa o ajute o incuraja hai ca poti, impinge. Tiganca avea gemeni. Scoate unu capu afara se uita intra la loc si ii zice celuilalt:
Coaie, hai prin spate ca pe aici sunt gabori

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
Nu...asa sunt eu mai gras!

Termina fiul scotianului liceul si tatal, fericit il intreaba:
- Ce vrei sa-ti cumpar ca sa te recompensez?
Fiul:
- As vrea sa am si eu o motocicleta…
Lasa fiule ca-i prea scump Uite, iti cumpar un pepene.
Dupa ce termina fiul si facultatea, tatal il intreaba:
- Cum sa te recompensez pentru bucuria pe care mi-ai facut-o?
Fiul, patit, raspunde:
- Lasa tata , nu te deranja, mai bine hai sa bem o bere.
- Dupa pepene?!

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia mama e numai una.
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu mama e numai una:
Ionel, tu ce ai scris?
Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
Bravo!
Dar tu Georgele, ce ai scris?
Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
Si tu, Bula, ce ai scris?
Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
Mama,e numai una !

Cum construiesc oltenii gardul?pun o scandura si scriu pe ea etc.
Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de p*** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

Trei betivi stateau de vorba la o masa:
-Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii
Al doilea betiv:
-Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul
Al treilea zice:
Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti
- A fost concediatã si ea...

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba :

- Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

O femeie si un barbat intr-un compartiment de tren. Barbatul vroia sa intre in vorba cu femeia. Asadar, o intreaba:

- Cum va numiti?

Femeia raspunde:

- Carmen.

Barbatul:

- Ce nume frumos!

Femeia:

- De fapt, numele meu este Petra, dar dupa cum stii femeilor le plac foarte mult masinile si barbatii {car}{men}.

Barbatul:

- Aha!

Femeia:

- Dar dumneavoastra cum va numiti?

Barbatul:

- Berep*z*a

*I: Cum scapa oltenii de muste?

R: Le urca mancarea in pod si cand se duc mustele la ea, le ia scara

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai,iti zic gusturile mele la o fata Sa fie cheala,sa aiba un ochi scos, nasul sa fie stramb si sa-i iasa parul din el ca latele,sa aibe buzele atat de mici incat sa nu se observe ,sa aiba fruntea incretita ,urechile clapaugi,narile foarte largi,barbia putin paroasa,obrajii scosi in afara fetzei,gatul foarte lung,fata pistruiata,multe multe cosuri coapte gata sa iasa solutie galbena din ei ,cu cearcane de bagi pumnul ,cu o singura spranceana in dreptul ochiului scos si 2 sprancene in dreptului prezentei celuilalt ochi intreg,cu par pe piept,cu sani lasati pana la genunchi in asa fel incat sa nu`i mai trebuiasca fular ,iar atunci cand ii este frig sa si le dea de dupa gat si sa le lege cu nod si fundita,cu buricul atarnat si plin de par,cu umerii plini de cosuri rupte si sangerande,cu mainile groase si atarnate,cu degete asemanatoare carnatilor si foarte roscate,cu unghii galbene printre care se strecoara cate o termita,cu fundul bombat de 10 ori cat fata de mare si bucile departate si pline de umflaturi roscate si puroiate,cu partea vaginala rosie ca focul si foarte larga dar sa nu poti sa te apropii de mireazma dulce ,cu parul de acolo in dungi si floricele roz cu negru,cu picioarele ondulate, cu parul de pe picioare acoperit de sfarcuri intarite si excitate,cu calcaiele crapate gata sa ma inhatze,cu degetele picioarelor unse cu excremente de porchappy

Ce faci tu de obicei?
Pot sa spun:mancare fac,curat fac...
Dar ce ai in izmenei ?
Pot sa spun ca am c***t

Sti sa faci o gluma buna?
Stiu nene,eu stiu sa fac...
Pai inainte sa ma c*c,...
Pai inainte sa ma c*c...
Inainte sa ma c*c,ma dezbrac!
Si ce este amuzant?
Ca mereu iese gigant !
Tu mesteci guma?
Absolut mereu!
Asta e o gluma?
Intreaba-l pe sotul meu!

Un pitic in autobuz, zice unei domnisoare:
Te dai jos ?
Da
Cu ce, ca miroase foarte frumos ?!

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta . Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni.uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

După radiaţiile de la Fukushima, două babe stau de vorbă în poartă:
Auzi ffă Viorico, eu am trei tate
Mă, dă-te-n p**a mea!

Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie...blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de ***** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba : Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

Barbatul: Nici nu stiu pentru ce porti sutienul, si asa nu prea ai ce pune in el!
Femeia: Lasa, ca doar si tu porti chiloti

Un copil, la gradinita, incearca sa isi incalte cizmulitele. Pentru ca nu
se descurca, a cerut ajutorul educatoarei. Cu tot trasul si impinsul,
cizmulitele nu voiau nicidecum sa intre. Pana cand a reusit totusi sa il
incalte, educatoarei i-au aparut broboane de transpiratie pe frunte. De
aceea aproape ca i-au dat lacrimile cand copilul i-a zis:
Doamna, dar sunt puse inve
Intr-adevar, erau puse gresi Nu a fost cu nimic mai usor sa ii scoata
cizmulitele decat sa i le puna, totusi a reusit sa isi pastreze calmul
pana cand cizmulitele au fost iar incaltate, tot cu sudoare pe frunte, dar
de data aceasta asa cum trebuia. Insa atunci baietelul a zis:
Cizmulitele astea nu sunt ale mele
In loc sa tipe la el
De ce nu mi-ai spus?, educatoarea si-a muscat buza
si inca o data s-a chinuit sa il descalte. Cand s-a terminat chinul
descaltatului, baietelul i-a spus:
Sunt cizmulitele flatelui meu. Mama mi-a zis sa le incalt pe astea azi.
Acum ea nu mai stia ce sa fac Sa planga sau sa rada? A reusit totusi
sa stranga suficienta rabdare pentru a se lupta din nou cu cizmulitele.
Cand, in sfarsit, l-a incaltat, inainte de a-l trimite afara la joaca, l-a
intrebat:
Si acum, unde iti sunt manusile? Trebuie sa ti le pun in maini ca sa
poti pleca afara!
Le-am bagat in cizmulite ca sa nu le pield !

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei lui, Maria, si ii propune sa mai faca o data dragoste. Maria este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait.
Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Maria este din nou de acord.
Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore.
Atunci ii spune Mariei:
Iubito, te rog… inca o data inainte sa mor.
Bineinteles, dragul meu,
Apoi Maria se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe Maria:
Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am puteaa
Maria se ridica si spune:
Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Un individ evadează din închisoare. Intră într-o casă la nimereală şi găseşte un cuplu în pat. Îi cere tipului să se ridice şi îl leagă de un scaun, apoi, în timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, o sărută pe gât, apoi se ridică şi merge la toaletă. Bărbatul îi zice femeii:
Uită-te la infractor! a stat mulţi ani la închisoare şi n-a mai văzut demult o femeie. Am văzut cum te-a sărutat pe gât. Dacă vrea sex, să nu te opui, să nu ţipi, dă-i satisfacţie, chiar dacă îţi este silă de el! E periculos, iar dacă o să se infurie, ne va ucide. Să fii tare, iubita mea! Te iubesc!
Nu mă săruta pe gât, ci îmi şoptea la ureche. Mi-a spus că e homosexual şi crede că eşti drăguţ, apoi m-a întrebat dacă avem vaselină în casă. Eu i-am spus că este în baie. Fii tare, iubitule, şi eu te iubesc!

Un tip se duce la Vrei sa fi miliardar si Virgil Iantu ii pune prima intrebare:
Cat de adanc este vaginul sotiei dvs? A 10 cm b 15 cm c 16 cm
La care tipul raspunde:
Pot sa sun un prieten?

Se intalnesc 2 foste colege de liceu:
Buna! Ce faci?
Buna! Ma duc sa spal Mertanu’ apoi sa mananc la Marriot! Tu? -Si eu tot curva.

Ghita, n-am chiloti pe sub fustita, las-o naibii de portita, ne vedem la gradinita.

Doua babe discutau:
Ieri s-a dat pensia.
Ei, s-a dat ****.
Si eu, proasta, am luat pensia.

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!
Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:
-Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
-Ahaaaa e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta.

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie un politai sa o ajute o incuraja hai ca poti, impinge. Tiganca avea gemeni. Scoate unu capu afara se uita intra la loc si ii zice celuilalt:
Coaie, hai prin spate ca pe aici sunt gabori

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
Nu...asa sunt eu mai gras!

Termina fiul scotianului liceul si tatal, fericit il intreaba:
- Ce vrei sa-ti cumpar ca sa te recompensez?
Fiul:
- As vrea sa am si eu o motocicleta…
Lasa fiule ca-i prea scump Uite, iti cumpar un pepene.
Dupa ce termina fiul si facultatea, tatal il intreaba:
- Cum sa te recompensez pentru bucuria pe care mi-ai facut-o?
Fiul, patit, raspunde:
- Lasa tata , nu te deranja, mai bine hai sa bem o bere.
- Dupa pepene?!

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia mama e numai una.
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu mama e numai una:
Ionel, tu ce ai scris?
Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
Bravo!
Dar tu Georgele, ce ai scris?
Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
Si tu, Bula, ce ai scris?
Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
Mama,e numai una !

Cum construiesc oltenii gardul?pun o scandura si scriu pe ea etc.
Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de p*** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

Trei betivi stateau de vorba la o masa:
-Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii
Al doilea betiv:
-Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul
Al treilea zice:
Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti
- A fost concediatã si ea...

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba :

- Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

O femeie si un barbat intr-un compartiment de tren. Barbatul vroia sa intre in vorba cu femeia. Asadar, o intreaba:

- Cum va numiti?

Femeia raspunde:

- Carmen.

Barbatul:

- Ce nume frumos!

Femeia:

- De fapt, numele meu este Petra, dar dupa cum stii femeilor le plac foarte mult masinile si barbatii {car}{men}.

Barbatul:

- Aha!

Femeia:

- Dar dumneavoastra cum va numiti?

Barbatul:

- Berep*z*a

*I: Cum scapa oltenii de muste?

R: Le urca mancarea in pod si cand se duc mustele la ea, le ia scara

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai,iti zic gusturile mele la o fata Sa fie cheala,sa aiba un ochi scos, nasul sa fie stramb si sa-i iasa parul din el ca latele,sa aibe buzele atat de mici incat sa nu se observe ,sa aiba fruntea incretita ,urechile clapaugi,narile foarte largi,barbia putin paroasa,obrajii scosi in afara fetzei,gatul foarte lung,fata pistruiata,multe multe cosuri coapte gata sa iasa solutie galbena din ei ,cu cearcane de bagi pumnul ,cu o singura spranceana in dreptul ochiului scos si 2 sprancene in dreptului prezentei celuilalt ochi intreg,cu par pe piept,cu sani lasati pana la genunchi in asa fel incat sa nu`i mai trebuiasca fular ,iar atunci cand ii este frig sa si le dea de dupa gat si sa le lege cu nod si fundita,cu buricul atarnat si plin de par,cu umerii plini de cosuri rupte si sangerande,cu mainile groase si atarnate,cu degete asemanatoare carnatilor si foarte roscate,cu unghii galbene printre care se strecoara cate o termita,cu fundul bombat de 10 ori cat fata de mare si bucile departate si pline de umflaturi roscate si puroiate,cu partea vaginala rosie ca focul si foarte larga dar sa nu poti sa te apropii de mireazma dulce ,cu parul de acolo in dungi si floricele roz cu negru,cu picioarele ondulate, cu parul de pe picioare acoperit de sfarcuri intarite si excitate,cu calcaiele crapate gata sa ma inhatze,cu degetele picioarelor unse cu excremente de porchappy

Ce faci tu de obicei?
Pot sa spun:mancare fac,curat fac...
Dar ce ai in izmenei ?
Pot sa spun ca am c***t

Sti sa faci o gluma buna?
Stiu nene,eu stiu sa fac...
Pai inainte sa ma c*c,...
Pai inainte sa ma c*c...
Inainte sa ma c*c,ma dezbrac!
Si ce este amuzant?
Ca mereu iese gigant !
Tu mesteci guma?
Absolut mereu!
Asta e o gluma?
Intreaba-l pe sotul meu!

Un pitic in autobuz, zice unei domnisoare:
Te dai jos ?
Da
Cu ce, ca miroase foarte frumos ?!

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta . Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni.uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

După radiaţiile de la Fukushima, două babe stau de vorbă în poartă:
Auzi ffă Viorico, eu am trei tate
Mă, dă-te-n p**a mea!

Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie...blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de ***** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba : Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

Barbatul: Nici nu stiu pentru ce porti sutienul, si asa nu prea ai ce pune in el!
Femeia: Lasa, ca doar si tu porti chiloti

Un copil, la gradinita, incearca sa isi incalte cizmulitele. Pentru ca nu
se descurca, a cerut ajutorul educatoarei. Cu tot trasul si impinsul,
cizmulitele nu voiau nicidecum sa intre. Pana cand a reusit totusi sa il
incalte, educatoarei i-au aparut broboane de transpiratie pe frunte. De
aceea aproape ca i-au dat lacrimile cand copilul i-a zis:
Doamna, dar sunt puse inve
Intr-adevar, erau puse gresi Nu a fost cu nimic mai usor sa ii scoata
cizmulitele decat sa i le puna, totusi a reusit sa isi pastreze calmul
pana cand cizmulitele au fost iar incaltate, tot cu sudoare pe frunte, dar
de data aceasta asa cum trebuia. Insa atunci baietelul a zis:
Cizmulitele astea nu sunt ale mele
In loc sa tipe la el
De ce nu mi-ai spus?, educatoarea si-a muscat buza
si inca o data s-a chinuit sa il descalte. Cand s-a terminat chinul
descaltatului, baietelul i-a spus:
Sunt cizmulitele flatelui meu. Mama mi-a zis sa le incalt pe astea azi.
Acum ea nu mai stia ce sa fac Sa planga sau sa rada? A reusit totusi
sa stranga suficienta rabdare pentru a se lupta din nou cu cizmulitele.
Cand, in sfarsit, l-a incaltat, inainte de a-l trimite afara la joaca, l-a
intrebat:
Si acum, unde iti sunt manusile? Trebuie sa ti le pun in maini ca sa
poti pleca afara!
Le-am bagat in cizmulite ca sa nu le pield !

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei lui, Maria, si ii propune sa mai faca o data dragoste. Maria este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait.
Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Maria este din nou de acord.
Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore.
Atunci ii spune Mariei:
Iubito, te rog… inca o data inainte sa mor.
Bineinteles, dragul meu,
Apoi Maria se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe Maria:
Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am puteaa
Maria se ridica si spune:
Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Un individ evadează din închisoare. Intră într-o casă la nimereală şi găseşte un cuplu în pat. Îi cere tipului să se ridice şi îl leagă de un scaun, apoi, în timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, o sărută pe gât, apoi se ridică şi merge la toaletă. Bărbatul îi zice femeii:
Uită-te la infractor! a stat mulţi ani la închisoare şi n-a mai văzut demult o femeie. Am văzut cum te-a sărutat pe gât. Dacă vrea sex, să nu te opui, să nu ţipi, dă-i satisfacţie, chiar dacă îţi este silă de el! E periculos, iar dacă o să se infurie, ne va ucide. Să fii tare, iubita mea! Te iubesc!
Nu mă săruta pe gât, ci îmi şoptea la ureche. Mi-a spus că e homosexual şi crede că eşti drăguţ, apoi m-a întrebat dacă avem vaselină în casă. Eu i-am spus că este în baie. Fii tare, iubitule, şi eu te iubesc!

Un tip se duce la Vrei sa fi miliardar si Virgil Iantu ii pune prima intrebare:
Cat de adanc este vaginul sotiei dvs? A 10 cm b 15 cm c 16 cm
La care tipul raspunde:
Pot sa sun un prieten?

Se intalnesc 2 foste colege de liceu:
Buna! Ce faci?
Buna! Ma duc sa spal Mertanu’ apoi sa mananc la Marriot! Tu? -Si eu tot curva.

Ghita, n-am chiloti pe sub fustita, las-o naibii de portita, ne vedem la gradinita.

Doua babe discutau:
Ieri s-a dat pensia.
Ei, s-a dat ****.
Si eu, proasta, am luat pensia.

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!
Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:
-Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
-Ahaaaa e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta.

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie un politai sa o ajute o incuraja hai ca poti, impinge. Tiganca avea gemeni. Scoate unu capu afara se uita intra la loc si ii zice celuilalt:
Coaie, hai prin spate ca pe aici sunt gabori

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
Nu...asa sunt eu mai gras!

Termina fiul scotianului liceul si tatal, fericit il intreaba:
- Ce vrei sa-ti cumpar ca sa te recompensez?
Fiul:
- As vrea sa am si eu o motocicleta…
Lasa fiule ca-i prea scump Uite, iti cumpar un pepene.
Dupa ce termina fiul si facultatea, tatal il intreaba:
- Cum sa te recompensez pentru bucuria pe care mi-ai facut-o?
Fiul, patit, raspunde:
- Lasa tata , nu te deranja, mai bine hai sa bem o bere.
- Dupa pepene?!

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia mama e numai una.
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu mama e numai una:
Ionel, tu ce ai scris?
Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
Bravo!
Dar tu Georgele, ce ai scris?
Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
Si tu, Bula, ce ai scris?
Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
Mama,e numai una !

Cum construiesc oltenii gardul?pun o scandura si scriu pe ea etc.
Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de p*** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

Trei betivi stateau de vorba la o masa:
-Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii
Al doilea betiv:
-Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul
Al treilea zice:
Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti
- A fost concediatã si ea...

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba :

- Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

O femeie si un barbat intr-un compartiment de tren. Barbatul vroia sa intre in vorba cu femeia. Asadar, o intreaba:

- Cum va numiti?

Femeia raspunde:

- Carmen.

Barbatul:

- Ce nume frumos!

Femeia:

- De fapt, numele meu este Petra, dar dupa cum stii femeilor le plac foarte mult masinile si barbatii {car}{men}.

Barbatul:

- Aha!

Femeia:

- Dar dumneavoastra cum va numiti?

Barbatul:

- Berep*z*a

*I: Cum scapa oltenii de muste?

: Le urca mancarea in pod si cand se duc mustele la ea, le ia scara

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai,iti zic gusturile mele la o fata Sa fie cheala,sa aiba un ochi scos, nasul sa fie stramb si sa-i iasa parul din el ca latele,sa aibe buzele atat de mici incat sa nu se observe ,sa aiba fruntea incretita ,urechile clapaugi,narile foarte largi,barbia putin paroasa,obrajii scosi in afara fetzei,gatul foarte lung,fata pistruiata,multe multe cosuri coapte gata sa iasa solutie galbena din ei ,cu cearcane de bagi pumnul ,cu o singura spranceana in dreptul ochiului scos si 2 sprancene in dreptului prezentei celuilalt ochi intreg,cu par pe piept,cu sani lasati pana la genunchi in asa fel incat sa nu`i mai trebuiasca fular ,iar atunci cand ii este frig sa si le dea de dupa gat si sa le lege cu nod si fundita,cu buricul atarnat si plin de par,cu umerii plini de cosuri rupte si sangerande,cu mainile groase si atarnate,cu degete asemanatoare carnatilor si foarte roscate,cu unghii galbene printre care se strecoara cate o termita,cu fundul bombat de 10 ori cat fata de mare si bucile departate si pline de umflaturi roscate si puroiate,cu partea vaginala rosie ca focul si foarte larga dar sa nu poti sa te apropii de mireazma dulce ,cu parul de acolo in dungi si floricele roz cu negru,cu picioarele ondulate, cu parul de pe picioare acoperit de sfarcuri intarite si excitate,cu calcaiele crapate gata sa ma inhatze,cu degetele picioarelor unse cu excremente de porchappy

Ce faci tu de obicei ?
Pot sa spun:mancare fac,curat fac
Dar ce ai in izmenei ?
Pot sa spun ca am c***t

Sti sa faci o gluma buna?
Stiu nene,eu stiu sa fac...
Pai inainte sa ma c*c,...
Pai inainte sa ma c*c...
Inainte sa ma c*c,ma dezbrac!
Si ce este amuzant?
Ca mereu iese gigant !
Tu mesteci guma?
Absolut mereu
Asta e o gluma?
Intreaba-l pe sotul meu

Un pitic in autobuz, zice unei domnisoare:
Te dai jos ?
Da
Cu ce, ca miroase foarte frumos ?!

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta . Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni.uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

După radiaţiile de la Fukushima, două babe stau de vorbă în poartă:
Auzi ffă Viorico, eu am trei tate
Mă, dă-te-n p**a mea!

Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie...blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de ***** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba : Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

Barbatul: Nici nu stiu pentru ce porti sutienul, si asa nu prea ai ce pune in el!
Femeia: Lasa, ca doar si tu porti chiloti

Un copil, la gradinita, incearca sa isi incalte cizmulitele. Pentru ca nu
se descurca, a cerut ajutorul educatoarei. Cu tot trasul si impinsul,
cizmulitele nu voiau nicidecum sa intre. Pana cand a reusit totusi sa il
incalte, educatoarei i-au aparut broboane de transpiratie pe frunte. De
aceea aproape ca i-au dat lacrimile cand copilul i-a zis:
Doamna, dar sunt puse inve
Intr-adevar, erau puse gresi Nu a fost cu nimic mai usor sa ii scoata
cizmulitele decat sa i le puna, totusi a reusit sa isi pastreze calmul
pana cand cizmulitele au fost iar incaltate, tot cu sudoare pe frunte, dar
de data aceasta asa cum trebuia. Insa atunci baietelul a zis:
Cizmulitele astea nu sunt ale mele
In loc sa tipe la el
De ce nu mi-ai spus?, educatoarea si-a muscat buza
si inca o data s-a chinuit sa il descalte. Cand s-a terminat chinul
descaltatului, baietelul i-a spus:
Sunt cizmulitele flatelui meu. Mama mi-a zis sa le incalt pe astea azi.
Acum ea nu mai stia ce sa fac Sa planga sau sa rada? A reusit totusi
sa stranga suficienta rabdare pentru a se lupta din nou cu cizmulitele.
Cand, in sfarsit, l-a incaltat, inainte de a-l trimite afara la joaca, l-a
intrebat:
Si acum, unde iti sunt manusile? Trebuie sa ti le pun in maini ca sa
poti pleca afara!
Le-am bagat in cizmulite ca sa nu le pield !

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei lui, Maria, si ii propune sa mai faca o data dragoste. Maria este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait.
Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Maria este din nou de acord.
Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore.
Atunci ii spune Mariei:
Iubito, te rog… inca o data inainte sa mor.
Bineinteles, dragul meu,
Apoi Maria se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe Maria:
Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am puteaa
Maria se ridica si spune:
Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Un individ evadează din închisoare. Intră într-o casă la nimereală şi găseşte un cuplu în pat. Îi cere tipului să se ridice şi îl leagă de un scaun, apoi, în timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, o sărută pe gât, apoi se ridică şi merge la toaletă. Bărbatul îi zice femeii:
Uită-te la infractor! a stat mulţi ani la închisoare şi n-a mai văzut demult o femeie. Am văzut cum te-a sărutat pe gât. Dacă vrea sex, să nu te opui, să nu ţipi, dă-i satisfacţie, chiar dacă îţi este silă de el! E periculos, iar dacă o să se infurie, ne va ucide. Să fii tare, iubita mea! Te iubesc!
Nu mă săruta pe gât, ci îmi şoptea la ureche. Mi-a spus că e homosexual şi crede că eşti drăguţ, apoi m-a întrebat dacă avem vaselină în casă. Eu i-am spus că este în baie. Fii tare, iubitule, şi eu te iubesc!

Un tip se duce la Vrei sa fi miliardar si Virgil Iantu ii pune prima intrebare:
Cat de adanc este vaginul sotiei dvs? A 10 cm b 15 cm c 16 cm
La care tipul raspunde:
Pot sa sun un prieten?

Se intalnesc 2 foste colege de liceu:
Buna! Ce faci?
Buna! Ma duc sa spal Mertanu’ apoi sa mananc la Marriot! Tu? -Si eu tot curva.

Ghita, n-am chiloti pe sub fustita, las-o naibii de portita, ne vedem la gradinita.

Doua babe discutau:
Ieri s-a dat pensia.
Ei, s-a dat ****.
Si eu, proasta, am luat pensia.

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!
Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:
-Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
-Ahaaaa e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta.

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie un politai sa o ajute o incuraja hai ca poti, impinge. Tiganca avea gemeni. Scoate unu capu afara se uita intra la loc si ii zice celuilalt:
Coaie, hai prin spate ca pe aici sunt gabori

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
Nu...asa sunt eu mai gras!

Termina fiul scotianului liceul si tatal, fericit il intreaba:
- Ce vrei sa-ti cumpar ca sa te recompensez?
Fiul:
- As vrea sa am si eu o motocicleta…
Lasa fiule ca-i prea scump Uite, iti cumpar un pepene.
Dupa ce termina fiul si facultatea, tatal il intreaba:
- Cum sa te recompensez pentru bucuria pe care mi-ai facut-o?
Fiul, patit, raspunde:
- Lasa tata , nu te deranja, mai bine hai sa bem o bere.
- Dupa pepene?!

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia mama e numai una.
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu mama e numai una:
Ionel, tu ce ai scris?
Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
Bravo!
Dar tu Georgele, ce ai scris?
Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
Si tu, Bula, ce ai scris?
Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
Mama,e numai una !

Cum construiesc oltenii gardul?pun o scandura si scriu pe ea etc.
Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de p*** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

Trei betivi stateau de vorba la o masa:
-Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii
Al doilea betiv:
-Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul
Al treilea zice:
Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti
- A fost concediatã si ea...

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba :

- Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

O femeie si un barbat intr-un compartiment de tren. Barbatul vroia sa intre in vorba cu femeia. Asadar, o intreaba:

- Cum va numiti?

Femeia raspunde:

- Carmen.

Barbatul:

- Ce nume frumos!

Femeia:

- De fapt, numele meu este Petra, dar dupa cum stii femeilor le plac foarte mult masinile si barbatii {car}{men}.

Barbatul:

- Aha!

Femeia:

- Dar dumneavoastra cum va numiti?

Barbatul:

- Berep*z*a

*I: Cum scapa oltenii de muste?

Le urca mancarea in pod si cand se duc mustele la ea, le ia scara

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Ce faci tu de obicei ?
Pot sa spun:mancare fac,curat fac
Dar ce ai in izmenei ?
Pot sa spun ca am c***t

Sti sa faci o gluma buna?
Stiu nene,eu stiu sa fac...
Pai inainte sa ma c*c,...
Pai inainte sa ma c*c...
Inainte sa ma c*c,ma dezbrac!
Si ce este amuzant?
Ca mereu iese gigant !
Tu mesteci guma?
Absolut mereu
Asta e o gluma?
Intreaba-l pe sotul meu

Un pitic in autobuz, zice unei domnisoare:
Te dai jos ?
Da
Cu ce, ca miroase foarte frumos ?!

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta . Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni.Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni.uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

După radiaţiile de la Fukushima, două babe stau de vorbă în poartă:
Auzi ffă Viorico, eu am trei tate
Mă, dă-te-n p**a mea!

Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie...blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de ***** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba : Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

Barbatul: Nici nu stiu pentru ce porti sutienul, si asa nu prea ai ce pune in el!
Femeia: Lasa, ca doar si tu porti chiloti

Un copil, la gradinita, incearca sa isi incalte cizmulitele. Pentru ca nu
se descurca, a cerut ajutorul educatoarei. Cu tot trasul si impinsul,
cizmulitele nu voiau nicidecum sa intre. Pana cand a reusit totusi sa il
incalte, educatoarei i-au aparut broboane de transpiratie pe frunte. De
aceea aproape ca i-au dat lacrimile cand copilul i-a zis:
Doamna, dar sunt puse inve
Intr-adevar, erau puse gresi Nu a fost cu nimic mai usor sa ii scoata
cizmulitele decat sa i le puna, totusi a reusit sa isi pastreze calmul
pana cand cizmulitele au fost iar incaltate, tot cu sudoare pe frunte, dar
de data aceasta asa cum trebuia. Insa atunci baietelul a zis:
Cizmulitele astea nu sunt ale mele
In loc sa tipe la el
De ce nu mi-ai spus?, educatoarea si-a muscat buza
si inca o data s-a chinuit sa il descalte. Cand s-a terminat chinul
descaltatului, baietelul i-a spus:
Sunt cizmulitele flatelui meu. Mama mi-a zis sa le incalt pe astea azi.
Acum ea nu mai stia ce sa fac Sa planga sau sa rada? A reusit totusi
sa stranga suficienta rabdare pentru a se lupta din nou cu cizmulitele.
Cand, in sfarsit, l-a incaltat, inainte de a-l trimite afara la joaca, l-a
intrebat:
Si acum, unde iti sunt manusile? Trebuie sa ti le pun in maini ca sa
poti pleca afara!
Le-am bagat in cizmulite ca sa nu le pield !

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei lui, Maria, si ii propune sa mai faca o data dragoste. Maria este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait.
Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Maria este din nou de acord.
Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore.
Atunci ii spune Mariei:
Iubito, te rog… inca o data inainte sa mor.
Bineinteles, dragul meu,
Apoi Maria se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe Maria:
Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am puteaa
Maria se ridica si spune:
Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Un individ evadează din închisoare. Intră într-o casă la nimereală şi găseşte un cuplu în pat. Îi cere tipului să se ridice şi îl leagă de un scaun, apoi, în timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, o sărută pe gât, apoi se ridică şi merge la toaletă. Bărbatul îi zice femeii:
Uită-te la infractor! a stat mulţi ani la închisoare şi n-a mai văzut demult o femeie. Am văzut cum te-a sărutat pe gât. Dacă vrea sex, să nu te opui, să nu ţipi, dă-i satisfacţie, chiar dacă îţi este silă de el! E periculos, iar dacă o să se infurie, ne va ucide. Să fii tare, iubita mea! Te iubesc!
Nu mă săruta pe gât, ci îmi şoptea la ureche. Mi-a spus că e homosexual şi crede că eşti drăguţ, apoi m-a întrebat dacă avem vaselină în casă. Eu i-am spus că este în baie. Fii tare, iubitule, şi eu te iubesc!

Un tip se duce la Vrei sa fi miliardar si Virgil Iantu ii pune prima intrebare:
Cat de adanc este vaginul sotiei dvs? A 10 cm b 15 cm c 16 cm
La care tipul raspunde:
Pot sa sun un prieten?

Se intalnesc 2 foste colege de liceu:
Buna! Ce faci?
Buna! Ma duc sa spal Mertanu’ apoi sa mananc la Marriot! Tu? -Si eu tot curva.

Ghita, n-am chiloti pe sub fustita, las-o naibii de portita, ne vedem la gradinita.

Doua babe discutau:
Ieri s-a dat pensia.
Ei, s-a dat ****.
Si eu, proasta, am luat pensia.

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!
Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
Nu auziti ca a venit toamna?
Noi suntem conifere!

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:
-Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
-Ahaaaa e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta.

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectie un politai sa o ajute o incuraja hai ca poti, impinge. Tiganca avea gemeni. Scoate unu capu afara se uita intra la loc si ii zice celuilalt:
Coaie, hai prin spate ca pe aici sunt gabori

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
Nu...asa sunt eu mai gras!

Termina fiul scotianului liceul si tatal, fericit il intreaba:
- Ce vrei sa-ti cumpar ca sa te recompensez?
Fiul:
- As vrea sa am si eu o motocicleta…
Lasa fiule ca-i prea scump Uite, iti cumpar un pepene.
Dupa ce termina fiul si facultatea, tatal il intreaba:
- Cum sa te recompensez pentru bucuria pe care mi-ai facut-o?
Fiul, patit, raspunde:
- Lasa tata , nu te deranja, mai bine hai sa bem o bere.
- Dupa pepene?!

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia mama e numai una.
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu mama e numai una:
Ionel, tu ce ai scris?
Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
Bravo!
Dar tu Georgele, ce ai scris?
Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
Si tu, Bula, ce ai scris?
Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
Mama,e numai una !

Cum construiesc oltenii gardul?pun o scandura si scriu pe ea etc.
Se pornesc doi tipi la baie.cind ishi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de p*** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalant sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

Trei betivi stateau de vorba la o masa:
-Cand ma duc acasa imi bat nevasta si copiii
Al doilea betiv:
-Eu cand ma duc acasa imi bat tot cartierul
Al treilea zice:
Eu cand ma duc acasa bat pe la toate usile

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti
- A fost concediatã si ea...

O baba se plimba prin cimitir. Ajunge baba in dreptul unei gropi proaspat sapate si se opreste sa se uite mai atent la ea. Din spate venea un betiv. S-a oprit betivul langa ea si a intrebat-o pe baba :

- Ce faci mamae ? Te-ai dezvelit?

O femeie si un barbat intr-un compartiment de tren. Barbatul vroia sa intre in vorba cu femeia. Asadar, o intreaba:

- Cum va numiti?

Femeia raspunde:

- Carmen.

Barbatul:

- Ce nume frumos!

Femeia:

- De fapt, numele meu este Petra, dar dupa cum stii femeilor le plac foarte mult masinile si barbatii {car}{men}.

Barbatul:

- Aha!

Femeia:

- Dar dumneavoastra cum va numiti?

Barbatul:

- Berep*z*a

*I: Cum scapa oltenii de muste?

Le urca mancarea in pod si cand se duc mustele la ea, le ia scara

| izabelageorgiana a răspuns:

Fiecare au avantajele lor. Un caine mare te poate proteja mult mai bine insa un caine mic este mai usor de intretinut si il poti tine in casa. Daca stai la bloc cel mai potrivit este un caine micut. Daca stai la casa este mai bun un caine mare. Daca ai noroc poate ii iei pe amandoi (eu am 5 caini si mama e de acord).

| FollowTheLight a răspuns:

Amandoi!:X
Mie in special imi plac husky si labradorii!happy
Dar si bichonii sunt foarte dragalasi!

| ViseColoratee a răspuns:

Depindelove struck De obicei imi plac toti cateii:X

Dar cei micuti sunt asa scuuumpi si ii poti rasfata incontinuulove struckhappyAuulove struck

Si cei mari sunt asa inteligenti si protectori fata de stapanul lor.; xlove struck

| Narcissa a răspuns:

Mici. mic= dragut, chiar daca necesita mai multa responsabilitatehappy

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

?
ce vrei sa zici?

| SquirtleBaby a răspuns:

Prefer mari

| Tkn a răspuns:

Dupa gusturi!

| CocoMexii a răspuns:

Eu am pichineti happy deci catelusihee hee

| inna1995 a răspuns:

Catei mici puppy dog eyes :d :d :d love struck

| beibimic a răspuns:

Micilove struck sunt mai scumpi.:X