| sorina_2296 a întrebat:

Cati bani strangeti de obicei la colind?

Răspuns Câştigător
| DarKJoKeR a răspuns:

Anu asta fara parintzi am strans 120 de lei[noi]big grin.depinde acum si de zona in care stai, si de cat de mult mergi, si nah.is multi factori

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu prea am obiceiu sa ma duc cu colindu laughingEu primesc bani de la rude fara sa spun nimicbig grin
Cat strang?happyDepindewinkingNu am tinut cont niciodatabig grin

| User a răspuns:

De la 10 meleoane-n susbatting eyelashes

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu nu am mai colindat de 3 ani! Ultima data parca am stans 1 milion. happy Da` ce repede s-au dus... Pfff!

| NomberOne a răspuns:

Depinde...eu ma duc numai la neamuri...am strans 38 de lei

| dragalasica a răspuns:

Ps:nu mai pune intrebari strict-secrete!
pai de obicei multi bani, dar DUPA FAPTA SI RASPLATA!

| Demise a răspuns:

De obicei strang vreo 200 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am colindat pe bani...am fost cu clasa... dar nu pe banibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Iulia si am 8 ani. De obicei eu stang la colindat 1 milion.

| memaly a răspuns:

De obicei castig cam 150 ron