| annisy a întrebat:

Caut si eu filmul romanesc "eu cand vreau sa fluier, fluier!" daca stiti unde il pot gasi? am cautat pe site-uri dar nimic, am si unul cu acelasi nume dar erau desene animate.laughing

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cica e prost filmul, dar se promoveaza la greu. Si titlul... s-a discutat mai mult aici: http://www.TPU.ro/......ier-ragai/

| asya a răspuns:

NU gasesti filmul inca, deoarece nu de mult s-a lansat in cinematografe. Poate vei gasi varianta Cam, insa nu are rost sa te uiti deoarece se vede foarte prost! Asteapta variantele mai bune dvdrip eventual!

| andreea_3150 a răspuns:

Incearca cu un program apex ++ iar daca nu poate il gasesti la un magazin de inchirieri.happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata n`o sa-l gasesti. Asteapta pana apare ceva DvdSCR sau DVDRip.