| ExciteMind a întrebat:

Caut un clan de CounterStrike. Am cautat in multe locuri si nu am gasit nimic deci incerc si aici. Cei care au nevoie de membrii sa imi trimita mesaj cu numele forumului sau id-ul de mess. Joc cs de vreo 2 ani. Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| ExciteMind explică:

Poti sa pui si tu intrebarea si ar fi mai multe sanse sa gasesti. Dar daca gasesti sa imi spui si mie laughing

| Niiiicu a răspuns:

Salut,si eu caut clanbig grin daca gasim ar fi superhappy

| Bucur_Paul_1992 a răspuns:

Http://www.italianjob.do.am
Pe acest forum vei gasi rubrica de "Caut clan" unde sper ca vei gasi un clan pentru tine.