| QuicKKILLexe a întrebat:

Cautam photoshop'eri pentru clanul fragmau5. Nu avem fonduri sa va dam bani, dar va vom da functii pe site : http://fragmau5.Tk, (o sa-i cumparam domeniu. info) Iar noua sa ne faceti imagini gratis (nu sunt multe imagini, nu sunt complicate, dar mna), iar la altii (daca vreti) pe bani.
E valabil si pentru moviemakeri!

Cine e interesat sa posteze aici.

PS : Dau si funda =D

cine e interesat sa posteze aici id! sau sa dea add la raducu_cstrike

1 răspuns:
| LilySwan a răspuns:

Ceau ma pricep la Photoshop lucrez self designer de aprox 5 ani, nu vreau bani pentru imagini, dar avand in vedere ca sunt fata si imaginile sunt pentru jocuri? din cate am vazut, o sa rog pe fratele meu sa se implice, in schimb vreau sa se posteze reclama pe site-ul vostru blog-ul de moda al prietenei mele. okay sau cer prea multlaughing)?