| Maddalinapunct a întrebat:

ce actor va place cel mai mult? dar actrita?

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Martin Lawrence,Mel Gibson,Fredro Star,Sean Patrick Thomas,Eddy Murphy;
Kate Winslet,Julia Stiles, Angelina Jolie, Julia Roberts

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Actrita mea preferata e celebra "Pretty woman" - Julia Roberts. Actorul meu preferat e celebrul "Walker Texas Ranger" - Chuck Norris.

| eu_8219 a răspuns:

Madalina draghici, augustin viziru, radu valcan si mai multi

| Shine a răspuns:

Actori: Johny Deep, Anne Hathaway, Angelina Jolie, Megan Fox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actor Johny Deep
Actirta Jessica Alba

| ღJOJOღ a răspuns:

1)actor:Leonardo DiCaprio, Jesse Spencer2)actrita:Angelina Jolie, Kate Winslet.
Funda?