| hasseki a întrebat:

Ce actrita preferata aveti voi? A mea este Meryl Streep happy

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Anne Hathaway

| Mangustă a răspuns:

Natalie Portman, candva ma atrageau foarte tare filmele cu ea.

| ÐÿÅ a răspuns:

Da, si a mea tot ea este! In ciuda varstei ea este frumoasa, talentata si zambitoare! love struck

| lpavel a răspuns:

Jessica Alba - Frumoasa si SEXY!

| Iulian03 a răspuns:

N-am una preferata, imi plac cele care joaca bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jenifer Aniston, Angelina Jolie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea este Dianna Agron.
Se imbraca super tare.
E draguta
Si cand citesc repricile ei,simt,ca ea simte ce este in scenariu.
E o actrita buna,trebuie' sa recunosc, si as vrea sa urmez si eu o cariera in actorie, deoarece filmele in care a jucat aceasta actrita, m-au marcat, dar in sensul bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Meredith Grey din film-serialul Grey's Anatomy
http://www.realbeauty.com/cm/realbeauty/images/GQ/greydefault.jpg
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| GiAnca a răspuns:

Sandra Bullock.

| Ovydiw a răspuns:

Lela Star :X

| Against a răspuns:

Jennifer Aniston, Khatrine Heighl

| Decrepit a răspuns:

I have a friend for dinner...
Julianne Moore

Nu stiu ce-i cu fetisul asta general pentru Meryl Streep.Pana si Vivien Leigh ii dadea fum, e cea mai supraapreciata chestie din cinematografia universala, dupa Titanic si Avatar.

| Goooogle a răspuns:

Si a mea este tot Meryl Streep este geniala. Funda?big grin

| LucaTheodor a răspuns:

Ryan Newman- este Ginger in Zeke&Luther si mai joaca si in alte seriale.

| STR1K3R a răspuns:

Sandra Bullockwinking

| geo1200 a răspuns:

Nina Dobrev

| Daria461 a răspuns:

Sandra Bullock, Kate Hudson

| S3xYBoY a răspuns:

Alexis texas