| ๓ยเ a întrebat:

Ce alte jocuri multiplayer online (ca metin2) mai stiti?

8 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

Uite aici ai ffoarte mult www.mmohut.com

| ZennoEll a răspuns:

Cam Asa Numa Iati un server privat de wow romanesc.

| ZennoEll a răspuns:

WoW Ro e bun pentru tine amice sa stii ca nu e ca metin 2 metin nu e nimic fata de WoW amice.

| jbthemc a răspuns:

Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......aurea.html .
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi !
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant !
Te astept !
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium !

| Mustache a răspuns:

Cabal; 4story.

| edygman a răspuns:

World of Warcraft e pe departe cel mai bun si mai apreciat in toata lumea,dar e cu bani(exista totusi servere neoficiale fara bani),Second Life,GTA San Andreas Multiplayer(iti recomand servere romanesti pe care le gasesti peste tot pe Google).Mai sunt chinezarii cum ar fi AION,Perfect World,Cabal, MU Online, etc.

| CriticalZ a răspuns:

ZsZc, Silkroad, Swsro 1, 2 (in curand si 3), zszc retro (cont cu $$), csro, rsro, ksro...

| andu007 a răspuns:

Nu cred ca mai este bun dar incearca sigur nu te va dezamagi SJSRO sau CJSRO.