| robotelul a întrebat:

Ce animale aveti?

Răspuns Câştigător
| Covrigel a răspuns:

Nimic.

34 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am un caine, 2 pisici si 2 pisoiasi dragalasi si jucausi.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

O catelusa(e cam bolnavioara) si o purcica de Guineea.big grinbig grin

Janina
| Janina a răspuns:

4 catei, care stau in curtea casei,
o pisica (Balu, care e preferata familiei)
si un porcusor de guineea (Ţuţulică, care mănâncă toată ziua şi se bate cu Balu tongue)

Janina
| Janina a răspuns:

4 catei, care stau in curtea casei,
o pisica (Balu, care e preferata familiei)
si un porcusor de guineea (Ţuţulică, care mănâncă toată ziua şi se bate cu Balu tongue)

| inna a răspuns:

Un bou.

Shin
| Shin a răspuns:

Deocamdata am o acanthoscuria geniculata si o brachypelma boehmi happy Vreau sa-mi iau o poecilotheria metallica dar e f f scumpabatting eyelashes
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@pupimik: Animalutele mele nu ai plana sau par care sa cada happy Ai putea sa ai asa ceva in apartament tongue
Shin.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Toti aveti ceva dragut.Numai ei nu am nimic sad
Mama e alergica la par de animal...si cum stam in apartament...nu pot avea niciun animal :-

| Alexandra77 a răspuns (pentru pupimik):

Ba poti avea un peste big grin

lolita
| lolita a răspuns:

In afara de iubitul meu am un motan, pestii nu se pun nu?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Barbatii se pun la socoteala?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@allube Atunci asta e singurul animal care il am. Partea buna este ca atunci cand ii vorbesc, imi raspunde si astfel nu am senzatia ca am scleroza; partea proasta este ca trebuie pupat in extremitati pentru hranirea orgoliul si o mangaiere nu ajunge! Si mai are si crize de nervi! Si cand o sa ajunga pe la criza de varsta mijlocie, trebuie' sa fiu cu ochii in patru! Sa ma pregatesc de acum: are cineva o pusca?smug

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Diav0la imi place cum gandesti! Si lesa e de aia care are mecanism de tragere? devildevildevil

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu am un hamster ff dragut este dragalas si indesat, am doi caini, si 11 pesti.:d cam asta este familia mea de patrupede pe care o iubesc happy si o ingrijesc la momentul nitial
ByehappyElly

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Un iepuras, o pisica, daca se pun si galinacele o gaina si un cocos, un acvariu cu pesti, si cam atat.

| Ben. a răspuns:

2 caini, 3 pisici, 2 pesti. eu pot sa ma pun pe lista?

| Brigitta a răspuns:

Eu am o pisica posedata laughing) E foarte rea.

| Marii a răspuns:

Am un caine si o pisica.

| just|breathe a răspuns:

Un catelus negru corcitura de Pechinez cu Teckel care are 4 ani.Nu stiu ce m-as face fara el:Xtongue.

| just|breathe a răspuns:

Pun pariu ca cele mai dragalase animalute sunt ale lui Shin pufoase si cu 8 labute...adorabile:Xlaughingdar cred ca doar visezi la ele nu?hee hee

| Diav0la a răspuns:

Una bucata SOT laughing Am luat si-o lesa potrivita ...pe sistem rusesc ...lantul de 10m si mancarea la 12 m. big grin

| catthshshshs a răspuns:

Am un motanel si un catel mic si roscat... ei sunt febletea mea...happy

| FearNoEvil a răspuns:

Un caine... si mi-ajunge laughing

| Irina a răspuns:

Un catelus mic si blanos.

| dreamerlainen a răspuns:

Un pisoi curvarhappy

| allube a răspuns:

Normal ca se pun, zbenguici! Crissu cand a spus un bou, oare la ce s-o fi referit? confused

| Mishulet a răspuns:

Buna. Am o pisica de 5 ani Misha, o broscuta testoasa de 6 ani si 2 papagali de 1 an. O mica gradina zoologica.

| mitica_6163 a răspuns:

O corcitura de pitbull (corcitura pentru ca maica-sa a fost cur. a dar am tinut mult la ea, a murit la fatare) si inca un catel (rasa?) gasit abandonat cu vreo 7 ani in urma si l-am pastrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa am 2 rottweilleri...aici am 2 matzehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica drogata si un hamster "salbatic" happy

Întrebări similare