| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatii interesante sa imi descarc pe telefon? Dar jocuri?

5 răspunsuri:
| TheMusicBoy a răspuns:

Daca iti place sa desenezi ti-as sugera MediaBeng Paint. Ti-as recomanda Block! Triangle daca te plictisesti si n-ai net in acel timp. Daca esti fan Harry Potter ca si mine iti sugerez un joc interesant Harry Potter. Aplicatii nu prea stiu multe. Daca iti place sa asculti muzica poti instala Snaptube de pe google. Este sigura iti spun din experienta. Si eu o folosesc si o ador. Sper sa iti place jocurile si aplicatiile acestea!

| AliceAlso123455 a răspuns:

Insta,Facebook

| Aasdfghj a răspuns:

Depinde de ce iti place tie. Cele pe care le folosesc cel mai des sunt: Instagram, Snapseed (pentru editat poze), Pinterest, Sky map, Color Switcher (joc).

| Lorand22 a răspuns:

Clash royale XD

| Silaiv83 a răspuns:

VSCO editezi poze, Sandbox colorezi(este relaxant), Shazam daca auzi o melodie la radio sau in masina si nu stii cum se numeste aplicatia chiar te ajută.