| LalaloopsySweet a întrebat:

Ce jocuri/aplicatii imi recomandati. care sunt interesante si etc.

Răspuns Câştigător
| bbx10 a răspuns:

Aplicatii:
2048,3d bowling,air penguin,angry birds(rio, seasons, space), angry grun run, ask.fm,baterie(calssic drum), battery doctor, bounce classic, bus parking 3d,candy blitz,candy crush,car parking,care-i imaginea,chitara (real guitar),classic car parking,cut the rope (full free,experiments free,holiday gift, time travel), despicable me, despicale me 2, diner dash, doodle jump, ball travel 3d full version, bancuri, fab life, fashon hair salon, falldown 3d,fashion story,flying pig fruit juice maker,fruit ninja(vs skittles),garfields diner,garfields escape,goofy glass,happy jump,hi puppies,hotel story,ice candy maker,ice cream jump,kids doodle,pottery lite,logo quiz, monsters u catch archie, moy, moy2, my piano,my talking (tom, angela ginger...), nail salon, one touch draw, ping pong 3d, polly milkshake, pou, ski challenge 14, spanzuratoarea,sponge bob diner,star chef,star girl, style me girl, subway surfers, surival craft demo, temple run(2),think,exploration lite.

Jocuri:
webkinz,clubpenguin,papas collection,sportsheadsfootball, stardoll, lady popular, fata bonoless. Sper ca te-am ajutat.M-am chinuit rau, te rog, FUNDA?

1 răspuns:
| VinterAntonio2468 a răspuns:

Pentru IOS ti-as recomanda Two Dots, Don't Step, Bumbles, Z. Tsunami iar pentru Android Angry Birds, Temple Run, Subway surfer, Don't Step etc big grin