| eu_3300 a întrebat:

Ce ar putea sa faca cineva cu un calculator vechi care are peste 10 ani... e alb-negru? niste idei, am eu unu si vrea cineva sa il cumpere si nu vrea sa imi zica de ce

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Piesa de colectie poate? nu cred ca se mai gasesc asa de vechi oriunde.

| valy a răspuns:

Poate vrea sa foloseasca anumite piese din el. tu nu pierde ocazia. dal cat ai cuilaughing

| Anonoim a răspuns:

Mai astepta inca pe atat si dul la muzeuwinking

| jocuri888 a răspuns:

Pc de 10 ani nu prea e piesa de colectie daca erea ceva din 70 da... poate pentru piese da-mi si mie un mesaj cu mai multe informatii ca poate iau eu unitatea ca am si eu unul si s-a ars placa de baza sa mi zici un pret

| izvordemunte a răspuns:

Am prieteni care folosesc calculatoare vechi pentru programare (e interesant sa vezi cum merge un program si care e diferenta in timp de rulare) sau care le tin deschise non stop doar pentru a asculta muzica. Mai sunt care fac experimente.