| Loly a întrebat:

Ce artist vine la voi la balul bobocilor? [raspundeti sincer fara bataie de joc.nu mi se pare nimic amuzant. straight face cica Eminem. oh go on ]Daca vreti sa raspundeti facet`o cum trebuie daca nu nu va mai bagati in seama aiurea pe aici straight face

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Noi nu facem balul bobocilor sad trebuiau sa fie niste trupe locale dar anul trecut a fost un incident (a luat foc o fata straight face ) si nu au primit aprobarea.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici nu stiu cand am balul inca, dapa-i ce artist vinehee hee la voi?

| PredatoR a răspuns:

Florin Salam si Adrian Minune rolling on the floor

| aLaLa a răspuns:

Alex Velea, Matteo si Narcotic Sound big grin

| BughY a răspuns:

Snoop dogg si eminem

| BughY a răspuns:

Acuma pe bune LA Deva vine miercuri DJ Andi si Stella

| BughY a răspuns:

Si la HD vine Guess who la mine la liceu