| anonim_4396 a întrebat:

Ce aș putea să iau cadou de majorat unui băiat cu un buget de 200 lei?

Răspuns Câştigător
| PrințesaRO a răspuns:

Depinde de gusturile lui.
Dacă e in băiat elegant îi poți lua un ceas de firmă, un parfum scump, o pereche de pantaloni/adidași(ceva de îmbrăcat)
Dacă este un băiat sportiv îi poți lua articole sportive sau chiar o minge cu semnăturile fotbaliștilor din echipa pref
Dacă este un băiat pasionat de gaming îi poți lua un joc, o tastatură cu leduri etc
Dacă îi place foarte mult o formație îi poți lua bilete la concertul acelei formații

Sper că te-am ajutat! Fundă?big grin

3 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

De ce nu ii dai banii!? Isi ia el ce vrea big grin
Pune-i intr-un plic cu o felicitare si scapi! laughing

| Makeithappen a răspuns:

Salut! Depinde și ce fel de persoană este. De exemplu îi poți lua un ceas de firmă, dar dacă e pasionat de sport îi poți lua articole sportive.

| DanyDav a răspuns:

Un vagin artificial, lol.