| bogdytzu a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unui baiat care nu prea il cunosc si nu stiu multe despre el pentru un majorat?! funda!

Răspuns Câştigător
| ClAuDiTzA_2026 a răspuns:

1.o bautura fina
2.o pereche papagali micuti cv un animal de companie dar nu ceva costisitor
3.un ursulet de plus mare pe care sa scrii numele tau (cv de genu')
4.un parfum mai de caliate
Eu cred ca ar trebui sa optezi mai mult spre bauturi fine sau ca si marian un ceas dar un pic mai special sper ca te-am ajutat si daca nu sper sa gasesti cadoul perfect(sau pe aproape) succes

intrebi prietenii lui ce preferinte are si poate te ajuta cumva sau pui bani impreuna cu alti prieteni si luati un cadou mai special ca si cadou de majorat kiss si distractie placuta la petrecere

3 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

Ai putea sa nu te complici, ceva simplu gen o sticla de whisky. Decat sa ii cumperi haine care nu stii daca o sa-i placa. Sau ai putea sa ii cumperi un parfum, dar din nou trebuie sa stii ce parfumuri ii plac!

| nesuferit a răspuns:

Cipuri pentru poker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas