| Lovely_6403 a întrebat:

Ce ati face acum ca sa nu va lipseasca nimic in viata? Funda

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Multe nu sunt de spus.In nici un caz nu mi-as vinde sufletul ca sa traiesc o viata de huzur pe Pamant si apoi sa infund iadul o eternitate.straight face
As face ce imi sta in putere ca sa imi ating scopurile dar avand grija ca ceilalti sa nu aiba de suferit de pe urma actiunilor mele.Cam atat.

| Radioactive a răspuns:

Poi:probabil întâi aş învia câţiva morţi şi aş câştiga la loto. De atât am nevoie ca să fiu împlinită pe ambele planuri. Restul îl realizez singură.

| unbaiat_2826 a răspuns:

Doresteti cu adevarta acel ceva,spera enorm, si intr-un final ti se va indeplini, funda?

Întrebări recente