| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce browser pentru internet folositi?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Folosesc Opera deoarece imi merge foarte bine si pot intra pe site-urile favorite cu 3 click-uri. Imi merge perfect. Are optiuni gen: Force Start, Speed Dial etc. Este foarte usor de manevrat din optiuni. Inainte am avut Mozila Firefox si l-am sters pentru ca imi facea niste probleme pe care nu le suportam. Google Chrome il are versioara mea si nu imi prea placea design-ul. In schimb opera merge perfect si are un design foarte frumos. Recomand!

24 răspunsuri:
| blackangel69 a răspuns:

Google Chrome. Recomand!

| ℓαυяα a răspuns:

Mozilla Firefox big grin imi merge foarte bine

| DeepInDarkness a răspuns:

Google Chrome si Mozzila in general, rare ori Safari.winking

| lucigabi a răspuns:

Chrome cel mai rapid! fundabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| baifrate a răspuns:

Mozilla firefox happy

| 4ndr33y a răspuns:

Opera, nu m-a dezamagit niciodata.

| maruntzika a răspuns (pentru blackangel69):

Google chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla Firefox.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Tot Chrome. Eventual Mozilla dacă-mi face figuri.

| splitt a răspuns:

Opera, e cel mai rapid le am pe toate

| ovidiu8msn a răspuns:

The best : OPERA!

| ganutzu a răspuns:

Eu prefer Firefox...viteza de miscare asemanatoare cu chrime-ul de la google, desii in urma unei comparatii al unor specialisti s-a ajuns la concluzia ca chrome e un pic mai rapid..eu personal nu am sesizat o diferenta semnificativa, insa un fapt concret este faptul ca firefox are o stabilitate mult mai mare, facand fata cu brio unui numar maricel de tab-uri deschise..lucru ce nu l-am observat la chrome. De asemenea Safari este genial.dar raman la Firefox (internet explorer, opera nu merita mentinate...au fost depasite de mult)

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru ganutzu):

Ti se pare tie ca Opera a fost depasita. Ai folosit macar sa vezi ce fel merge? oh go on

| WR104 a răspuns:

IE, Chrome, Fireox, cam astea.

| Nucreeed a răspuns:

Oricare in afara de IE!

| Hotmama12 a răspuns:

Hmmm, depinde de viteza internetului. De exemplu acum folosesc pe PC Chrome pentru ca am o viteza foarte mare la internet. In schimb pe laptop, unde folosesc net la stik(si netul e mai incet ca un melc) folosesc Internet Explorer.

| lupidor03 a răspuns:

Cele mai usor de folosit si rapide sunt dupa parerea cercetatorilor:
Google Chrome
Internet Explorer
Opera, Mozzila, Safari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome. Design-ul, aplicatiile si viteza nu m-au dezamagit deloc.

| ganutzu a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Daca nu foloseam nu comentam si nu faceam referinta la opera.dar. avand in vedere ca eu lucrez in domeniul I.T. si administrez un numar mai mare de site-uri decat numarul anilor tai..eu cred ca stiu ce vorbesc tongue

| Cryshhtian a răspuns:

Eu folosesc opera! merge foarte bine, e mai bun decat internet explorer, mozzila, chrome, safari.le-am incercat pe toate insa opera ma multumeste mereu.fiecare foloseste ce-i place, la mine opera are o viteza mai buna decat restul'.

| Elektro a răspuns:

Mozilla Firefox, as fi folosit chrome daca nu imi bloca calculatorul de tot (asa face si pe laptop si pe PC) si trebuie sa dau restart de la buton

Răspuns utilizator avertizat
| GazerGuit4ri5t a răspuns:

Google Chrome.