| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce browser pentru internet folositi?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Folosesc Opera deoarece imi merge foarte bine si pot intra pe site-urile favorite cu 3 click-uri. Imi merge perfect. Are optiuni gen: Force Start, Speed Dial etc. Este foarte usor de manevrat din optiuni. Inainte am avut Mozila Firefox si l-am sters pentru ca imi facea niste probleme pe care nu le suportam. Google Chrome il are versioara mea si nu imi prea placea design-ul. In schimb opera merge perfect si are un design foarte frumos. Recomand!

24 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

IE, Chrome, Fireox, cam astea.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Tot Chrome. Eventual Mozilla dacă-mi face figuri.

Răspuns utilizator avertizat
| DeepInDarkness a răspuns:

Google Chrome si Mozzila in general, rare ori Safari.winking

| Nucreeed a răspuns:

Oricare in afara de IE!

| Elektro a răspuns:

Mozilla Firefox, as fi folosit chrome daca nu imi bloca calculatorul de tot (asa face si pe laptop si pe PC) si trebuie sa dau restart de la buton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla Firefox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome. Design-ul, aplicatiile si viteza nu m-au dezamagit deloc.

| ℓαυяα a răspuns:

Mozilla Firefox big grin imi merge foarte bine

| 4ndr33y a răspuns:

Opera, nu m-a dezamagit niciodata.

| ovidiu8msn a răspuns:

The best : OPERA!

| Cryshhtian a răspuns:

Eu folosesc opera! merge foarte bine, e mai bun decat internet explorer, mozzila, chrome, safari.le-am incercat pe toate insa opera ma multumeste mereu.fiecare foloseste ce-i place, la mine opera are o viteza mai buna decat restul'.

| ganutzu a răspuns:

Eu prefer Firefox...viteza de miscare asemanatoare cu chrime-ul de la google, desii in urma unei comparatii al unor specialisti s-a ajuns la concluzia ca chrome e un pic mai rapid..eu personal nu am sesizat o diferenta semnificativa, insa un fapt concret este faptul ca firefox are o stabilitate mult mai mare, facand fata cu brio unui numar maricel de tab-uri deschise..lucru ce nu l-am observat la chrome. De asemenea Safari este genial.dar raman la Firefox (internet explorer, opera nu merita mentinate...au fost depasite de mult)

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru ganutzu):

Ti se pare tie ca Opera a fost depasita. Ai folosit macar sa vezi ce fel merge? oh go on

| ganutzu a răspuns (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Daca nu foloseam nu comentam si nu faceam referinta la opera.dar. avand in vedere ca eu lucrez in domeniul I.T. si administrez un numar mai mare de site-uri decat numarul anilor tai..eu cred ca stiu ce vorbesc tongue

| Hotmama12 a răspuns:

Hmmm, depinde de viteza internetului. De exemplu acum folosesc pe PC Chrome pentru ca am o viteza foarte mare la internet. In schimb pe laptop, unde folosesc net la stik(si netul e mai incet ca un melc) folosesc Internet Explorer.

| baifrate a răspuns:

Mozilla firefox happy

Răspuns utilizator avertizat
| splitt a răspuns:

Opera, e cel mai rapid le am pe toate

| lucigabi a răspuns:

Chrome cel mai rapid! fundabig grin

| lupidor03 a răspuns:

Cele mai usor de folosit si rapide sunt dupa parerea cercetatorilor:
Google Chrome
Internet Explorer
Opera, Mozzila, Safari

| GazerGuit4ri5t a răspuns:

Google Chrome.