| pitbullbulterier a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unui coleg de clasa are 15 ani si este pasionat de calculatoare...

6 răspunsuri:
| cutegirl7921 a răspuns:

Buna.I-ai putea cadona o camera foto, sau daca ai mai multi bani, ii poti da un laptop happy... Sper ca te-am ajutat
Funda? happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Niste jocuri pe calculator,filme,cd-uri cu diverse concerte,o imprimanta,o camera foto,un microfon,un mouse foarte modern si frumos la design, colorat etc O tastatura mai moderna, mai buna, mai frumoasa., cd-uri cu documentare.Dar cred ca cel mai potrivit ar fi jocuri originale pe pc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O tst din silicon

| Sn4k3 a răspuns:

Gb ram, placa video, procesor (depinde de cati bani ai ) sau mouse si tastatura fara fir, tastatura flexibila. sunt multe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mouse cu macrouri

| OnuOnulică a răspuns:

Un joc pe pc. Daca e pasionat si de jocuri il poti intrebare cu 2-3 zile ce jocuri pe pc se joaca si poti sa il cumperi tu daca are un pret decent.