| Raluca591 a întrebat:

Ce cadou ar fi perfect pentru iubitul meu, care este pasionat de sport, calculatoare?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Depinde ce sport iubeste, daca e microbist cumpara-i ceva simbolic cu echipa preferata, noi microbistii vom aprecia mereu astfel de cadouri venite de la o tipa,, semn ca ne aprecieaza, vezi sa nu faci gafa sa-i cumperi ceva cu echipa rivala ca te trimite inapoi sa returnezi produsul.

Cat despre calculatoare...presupun ca e pasionat de jocurile video, fii fara grija ca aici si-a asigurat el cam tot ce ii trebuie, ia o pereche de de casti, un joc sau un joystick.

Nu mai bine ii pregatesti o cina asa cum se cuvine cu o noapte nebuna? Asta ar fi ideal/

| Celcestietot a răspuns:

Daca ii iei VR, sunt sanse sa nu mai vorbeasca niciodata cu tine :-))

| Raluca591 explică (pentru Celcestietot):

Ce inseamna vr?

| Celcestietot a răspuns (pentru Raluca591):

Realitatea virtuala pe romaneste. Pui ochelarii aceia pe ochi si ai parasit planul realitatii noastre.

| Sofer a răspuns:

Fifa 2020 si aia e.

| LeonardoMihai a răspuns:

Aș zice că merge și un starmap cu o dedicație frumoasă din partea ta cu privire la ce înseamnă persoana respectivă pentru tine și cu momentul în care a început relația voastră

Hărți stelare cu un design aparte, care surprind în timp și spațiu cerul înstelat al unui moment ales de tine.
Check it out: https://starmaps.ro