| mirela2843 a întrebat:

De Craciun trebuie sa ii fac un cadou unui coleg din clasa. Ce as putea sa ii iau? (Clasa a 9a )

3 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Salut Mirela. Astazi la magazin am vazut multe calendare 2012 cu sopirla. Deci cred ca va fi anul sopirlei. Poti sa ii ei un bibelou sopirla, sau un pix mai deocheat. Sper sa*-ti placa. Numai bine, cu drag odorash ))

| Buuff a răspuns:

Depinde.eu anul trecut am luat un graffitti (pentru un baiat) si a fost super inacantat e in jur de 15 lei smug sau un cd cumparat cu un film bunhappy

| loredanadevil a răspuns:

Un parfum sau cv care ai observat uh ca ii place de mult si isi doreste dar nu a putut nikiodta sa sil ia.