| mia_8736 a întrebat:

Ce canal de televiziune va place cel mai mult si ce nu va place?

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Dragonul96, poti aduce argumente?
Cel mai tare e protv-ul ca-i condus numai de manelisti?
Si cel mai handicapat e tvr-ul deoarece are emisiuni educative cum ar fi telenciclopedia?

Eu cred ca din contra, ProTV-ul e cel mai prost. (asta dupa OTV care-i campionul la prostime).

Later!
Da, dupa ce-am citit mesajele voastre mi-am amintit de Discovery.
Inainte ma uitam, pana au inceput sa dea numai reluari la sezoanele actuale, in timp ce exista nenumarate sezoane noi, dar in Romania nu sunt difuzate.
Cel mai mult mi-a placut I shouldn't be alive.
Asa mult, incat mi-am luat de pe internet episoadele sezoanelor ce nu sunt difuzate in Romania, si m-am uitat la toate.

| aniriiiiii a răspuns:

Imi place:antena 2, kanald, antena 1, acasa,protv,prima tv
nu-mi place:realitatea, otv, antena 3

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie imi place AXN si National Geografic,animal planet, discovery (toate).

nu imi plac cele gen otv, kanal D si mai nou nici pro tv-ul nu mai e asa fain.si la happy hour promoveaza prea mult tiganii.

| dragonul96 a răspuns:

Sall, cel mai tare canal de televiziune ii protv. celmai handicapat ii tvr-ul.

| Depay a răspuns:

Imi plac canalele : Digi Sport 1, Digi Sport 2, Sport.ro
Nu-mi plac canalele : Taraf TV, Etno TV, Favorit!

| andreicelmare a răspuns:

Imiplac: 1discovery
2protv
3antena 1
nu imi plac :1cele de muzica populara
2otv
3canal d

Răspuns utilizator avertizat