| JustSissi a întrebat:

Ce carte sa citesc? genul fantasticbatting eyelashes cea mai buna lectura primeste funda si daca se poate sa imi dati si linkul de unde pot sa o citesc online sau sa o downloadez

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand „Luntrea Sublimă " de Victor Kernbach.
O poți citi de aici :
http://www.scribd.com/doc/17950932/VICTOR-KERNBACH-LUNTREA-SUBLIMA.
Lectură plăcută!

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Incearca sa citesti seriile "Fundati si Imperiul" de Asimov. Sunt o gramada! Bafta!

| speranata a răspuns:

Singur pe lume. este cea mai buna carte care am citit-o. Niciodată eu nu voi uita această carte...

| valioriginal a răspuns:

Fantoma de la opera