| Moooniii a întrebat:

Ce carti interesante imi recomandati sa citesc? Ceva gen jurnalele vampirilor.
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Dontspeek a răspuns:

Twilight, Micutele mincinoase, Si daca e adevarat..., Simbolul pierdut, Maitreyi.

| IrinaAndreea a răspuns:

Jocurile Foamei
Divergent, Insurgent

| Deliciouscupcake a răspuns:

Altfel de îngeri de Lili St. Crow toate 3 volume,Paranormal şi Supernatural Kiersten White, Pe jumătate moartă si Moartă şi înviată de Harrison (mai este un volum după), Vampirii din Morganville de Rachel Caine (sunt mai multe volume), Fantomele ne ştiu toate secretele de Megan Crewe, Nu plange sub clar de lună si urmatorul volum de Davis, si carţile mele preferate de dragoste: Chimie perfectă şi Legile atracţiei de Simone Elkeles. Sunt multe care mi-au plăcut.Mai am aici care s-ar putea să-ţi placă : https://www.facebook.com/catalinaa.lulciuc/books?cref=4