| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce categori credeti ca ar trebui sa mai fi adaugate aici, pe TPU?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Diete
Programe de editat poze
Dogmatica
Celebritati
Si categoria:"Intrebari aiurite"big grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

Teme
Întrebări stupide
Hannah Montana

| frumushika09 a răspuns:

Categoria intrebari respinse!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Categoria "intrebari stupide"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, Filme.
Insist! S-a mai discutat despre infiintarea acestor categorii. Ralucaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai, o categorie legata de sport ar fi mai avantajoasa, insa asa cum a spus si Raluca, pana atunci intrebarile referitoare el sport se posteaza in categoria "Timp liber". De asemenea, consider ca o actegorie de genul "Stupiditati" sau "Tampenii", ar fi ideala celor care propun intrebari pe masura unei astfel de categorii.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa se introduca si categoriile sport si filme, dar e destul de ok si asahee hee.