| anonim_4396 a întrebat:

Ce ciocolata va place? eu ador milka cu alune de padure

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Mie imi place ciocolata cu romtongue

30 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Snickers, Toblerone, Primola cu cereale, Poiana cu arahide, Milka cu alune de padure, Twix.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anidor amaruie cu menta.

eileen
| eileen a răspuns:

Imi place ciocolata simpla cu lapte, milka, dar preferata mea este una din Belgia, mi-a adus-o iubitul, dar nu mai stiu cum se numestesad si mai imi place cele after hours sau ceva de genul asta cu menta.

| Farcas a răspuns:

Twix, Snickers si Milka cu lubenitza:X

pupimik
| pupimik a răspuns:

Shogetten, Twix, Kinder si Bounty.Si After Hour de care zicea Eileen :X

cristian
| cristian a răspuns:

Ciocolata cu menta si ciocolata aerata.

| DenissaDeea a răspuns:

Africana cu alune si Americana cu lapte...

| kh1ss a răspuns:

Kandia amaruie tongue

| Diva a răspuns:

Amaruie

| Dara a răspuns:

Ciocolata neagra...mmmm! Si este o specialitate de la Heidy, ciocolata neagra cu chilli si sare de mare! Este o nebunie, o nebunie! drooling

| hugin a răspuns:

Poiana cu stafide si alune, si restulhappy ciocolata sa fie

| LittleZyzy a răspuns:

Cel mai mult imi place Poiana sau Milka aerata drooling

| Ioanna2012 a răspuns:

Shogettenbig grin =p~...yum.e delicioasabig grin... dar si milka imi place

| Teardrop:] a răspuns:

Oo daa:X si mie imi place..si imi mai place si kandia si primola

| cribus a răspuns:

Primola cu frisca...

| rvr a răspuns:

Laura cu rom sau orce ciocko cu rom tongue morr dupa asa ceva.si milka aerata lapte orce ciocolate neagra si nu amaruie si nici albawinking

| mioara_1431 a răspuns:

Africana cu alune

| Adorable3 a răspuns:

Ciocolata de lapte.:X POIANA Aeratalove struck:Xlove struck

| jollyville a răspuns:

Laura laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kitkat aia cu 4 bucati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocolata! cuvantul magic, uneori ma cert cu baietii si pe ultima bucatica de ciocolata, jale mare! as manca non-stop ciocolata cu lapte si ciocolata alba aerata.ciocolata cu crema de nuci macinate si caramel, cu portocale confitade...si pana la urma urmii, nu are importanta, ciocolata sa fie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciocolata cat mai amaruie ( cu min 60 % cacao ), cu menta, cu coji de portocale, bomboanele cu cirese, lichior...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie afrikn cu alunetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Africana cu alune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Africana cu alune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Immm...imi place ciocolata aerata. dar si ciocolatile umplute...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie poiana cu alune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Korona cu fructe de padure

| Carina12 a răspuns:

Ciocolata mmmmmmm nu pot sa spun pe toate le ador:milca, snichers, ciocolata cu rom, ciocolata amaruie, ciocolata africana cu alune de toate nu le mai enumar