| Milk Swan a întrebat:

Care este cea mai buna ciocolata pe care ati mancat-o? Ma refer la mixurile de exemplu ciocolata + alune de padure, intelegeti, nu marca Milka sau Poiana!

13 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Toffifee love struck

| User a răspuns:

Pai eu nu prea mananc ciocolata, da' aia cu alune mi se pare cea mai buna.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ciocolată cu caramel şi nuci. milka tofee nuts

| viatadecacatt a răspuns:

Mie-mi place milka cu capsuni.
http://www.megamarket.ro/Imagini/ss433m.jpg

| Victoria a răspuns:

Cirese :X

| Irina a răspuns:

Preferata mea e ciocolata cu orez.

| Lora_6439 a răspuns:

Ciocolata + mar si scortisoara :X

| shalimar a răspuns:

Ciocolata alba cu capuccino

| anda1313 a răspuns:

O ciocolata cu bucati de migdale si scortisoara (apare in general doar in perioada Sarbatorilor de iarna).

| spyceygirl a răspuns:

Ciocolata alba cu cappuccino=p~o adoooooooooooooooor=p~ tie cum iti place?smug

| Milk Swan explică:

A mea este cea de casa... Plina de alune de padure, unele ( vreo 5! ) din gradina, altele cumparate, si cel mai mult cu umplutura de lapte + frisca! O face bunica mea! Divina, eu cred ca ar trebui sa isi deschida o ciocotarie ( rolling on the floor de la cofeTARIE )!

| Vero1 a răspuns:

Pai heidi dark (amaruie, cu cacao parca 75% cacao) super buna. sunt o persoana care in general opteaza pentru ciocolata amaruie

| bianca17_5869 a răspuns:

Probabil ciocolata cu alune este pe placut tuturorhee hee. eu mai mananc si ciocolata cu cereale, cea cu crema nu imi place. mi se pare prea dulcelaughing, iar ciocolata alba cu alune este foarte gretoasa