| maddy0212 a întrebat:

Ce citat vi se potriveste? De ce?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

"Dragostea e un foc. Dar nu poti stii niciodata daca e focul care o sa-ti incalzeasca inima sau care o sa-ti arda casa"
O zi buna!big grin

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu daca mi-se potriveste, dar acest citat imi place.Este de Agatha Cristie si citez din memorie:"Cel mai bun sot este un arheolog. Cu cat nevasta imbatraneste, cu atat el se arata mai interesat de ea!"

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vi veri universum vivus vici- pentru ca e superb si pentru ca mi se potriveste ca o manusa.

| тøхх a răspuns:

Sunt inofensiva dar gandul meu e criminal. Acesta ma defineste pe mine pentru ca, multi oameni la prima vedere ma vad draguta, scumpa si inofensiva ca si cum as fi " fetita lui tata " si spun ca nu injur si ma las pacalita, dar nu e asa cand ajung sa ma cunoasca si-ar fi dorit sa nu ma fi vazut niciodata. happy

| shadovv a răspuns:

Cu adevarat de valoare e doar tovarasia
Si respectu reciproc nu o hartie oarecare
Poti sa dai cu bani in toti
Sa ii faci sa te iubeasca n-ai sa poti

| Betty a răspuns:

Totul sau nimic! smug love struck

| maddy0212 explică:

@Zbenguici: ce inseamnabig grin?

| Maria_Ligia_1989 a răspuns:

Cu siguranta sanatatea este mult mai valoroasa ca si banul deoarece sanatatea face banul.