| anDREIdandrei a întrebat:

un citat care ti se potriveste.

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Buna. "Daca a mintzi e gresit asta nu inseamna ca a spune adevarul e corect. "

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Atunci cand iti doresti ceva cu adevarat, tot Universul conspira la realizarea dorintei tale.(Paulo Coelho)

| Prankster6 a răspuns:

"M-am saturat de prostia oamenilor care cred ca sunt liberi si isi traiesc viata asa cum vor, in timp ce ei sunt inchisi intr-o cutie din care nu ies din cauza fricii.M-am saturat de tehnologie, telefoane, televizoare si politicieni, tot ce vreau acum sa fac e sa traiesc in stilul meu propriu: plimbandu-ma in salbaticie."
"Fericirea exista, dar ea poate fi traita doar cand este impartasita"
si inca ceva ce mie imi place foasrte mult e : "I have had a happy life and thank the Lord. Goodbye and may God bless all "
:p
ei cum ti se par?