| LilysdaS a întrebat:

Ce coafuri pentru.scoala stiti? eu am parul pana la umeri si beton, gen cleopatra

3 răspunsuri:
| Minty a răspuns:

Ai putea sa-l prinzi in coada insa ar fi super tare daca ai avea suvite mai scurte in fata sa le lasi libere!

| citron a răspuns:

Lasa-l asa thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa eram tunsa eu acum vreo 2 ani... Acum mi-a crescut si este foarte mare si el, si bretonul, care nu prea mai e bretonwinkingwinking.
Inainte, imi placea sa il las dezlegat, il prindeam sus, intr-o coada, doua codite impletite in fata :X:X, prinde bretonul si lasa decat parul, da bretonul intr-o parte...sunt foarte multe, trebuie sa vezi cum il aranjezi si cum iti sta cu fiecare in parte.