| AnimeGirl14 a întrebat:

Ce coduri exista pe Superpoke! Pets? http://spp.com

10 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Nu exista coduri!

| Bodo a răspuns:

Daca vrei sa aflii noutati despre spp intra pe http://sppro.wordpress.com/

| Bodo a răspuns:

Nu exista nici un cod. Toata chestia la Petsketball e sa lasi mingea la momentul potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva animegirl nu este pentru nimic vreun cod din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna animgirl te rog imi spui si mie codul prin care pot sa castig timp la petbasket... te rog spune-mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ce cod exista la petbasket te rog sa mi-l dai si mie ca ma stradui de luni de zile sa trec la un alt scor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un cod la joc nu va mai straduiti atat de geaba.Cine ar crede asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spp.com

| AnimeGirl14 explică:

Exista coduri! La petbasket exista un cod prin care faci sa ai mai mult timp si vreau sa le aflu si pe celelalte... (nu numai la petbasket...)

| AnimeGirl14 explică:

Numi amintesc bine codul la petbasket da am impresia ca era " sppbasket" n-am mai intrat de mult si exista coduri, prin codul de la petbasket faci sa ai mai mult timp, mai este la shop... apare lunar si ala iti da o reducere si este scris in forum dar e destul de greu de gasit a\/and in \/edere ca multe persoane scriu in forum...