| Cristian7 a întrebat:

Ce combinatie de culori sunt misto pentru mess? Funda(pentru baieti)

3 răspunsuri:
| Genesis29 a răspuns:

Verde si Rosu
Rosu si Albastru
Violoet si Galben

| Laurici :x a răspuns:

Roz si negru
rosu si negru
violet si negru
sau mai multe culori

| RestricT a răspuns:

Joc frumos de Halloween . Intrati aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/?ref=6747 Si apasati butonu ala mare si verde " Ma inscriu in lupta " , este gratis totul . Dupa ce va faceti cont , intrati la e-mailuri si verificati casutele Inbox & Spam ( mai ales spam ) si veti gasi acolo in una din casutele Inbox Si Spam un e-mail de la ei , dati click pe email si activativa contul care lati creat . Concursul e cu premii bengoase . Bafta la strans de usturoi

Întrebări recente