| stiby a întrebat:

Ce credeti ar fi misto daca ar dansa tot globu dansu pinguinului in acelasi timp?! dau fundita rasp cel mai bun!

8 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Manelistii si cocalarii dracul

| Vizitiul a răspuns:

Atat sa dansati pana transpir eu de pe scaun! Oricum, Globul nu sta in mine, deci, ma rezum la a privi. Lipsa de gandire si plictiseala, la asa intrebari nici nu ma mir...

| Lora a răspuns:

Nu stiu cat de posibil este asa ceva pentru ca difera fusul orar si clima de la o tara la alta.

| Aero a răspuns:

N-ar avea niciun farmec de vreme ce si trollii cunosc... dansul asta.

| Aero a răspuns:

Mai Eminem(Bogdan Sef Lucrari laughing ), ce te incingi asa de la niste voturi de Stupid? Nu ti-ai dat seama de nimic, in ceea ce ma priveste pe mine!
Pe mine ma voteaza altii(de fapt doar un troll bolnav cu mai multe identitati) cu cate 23 de Stupid si 14 Nefolositor per raspuns. Ce mai ai si cu mine? Nu ti-am dat eu Stupid! Trebuia sa fi raspuns toti ca tine si asa eram normali si n-aveam 10 ani?(poate atat are nenea care a pus intrebarea) Crezi ca e cel mai bine sa zici verde in fata unora ca intrebarile lor sunt tampite? Eu nu pot spune asa direct, de aceea am dat acel raspuns, problema ta e ca n-ai inteles ce am vrut sa spun, nu e problema mea ca tu nu poti intelege raspunsurile mele. Nici eu nu le inteleg pe deplin, dar altii nici atat laughing

| Mik3 a răspuns:

Pai daca ar dansa tot globu dansu pinguinului, iti dai seama ce o sa fie mai ales cu chinezi, aia daca e sa danseze se intind pe toata suprafata pamantului la cat sunt de multi

| KimK a răspuns:

Da laughing ar fi foarte frumos ma ales varianta boc laughing. fundita? :X:*

| MindFreak a răspuns:

Pai parca ziceau ca in 2012 e sfarsitu' lumii...

Întrebări recente