| Laly_4113 a întrebat:

Ce culoare va place si de ce?

30 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Roz, Albastru si Verde sunt cele 3 culori pe care le prefer.

mira
| mira a răspuns:

Albastrul fiindca imi insenineaza sufletul.

| AvalohAlyn a răspuns:

Verdele.De mic am o atractie pentru ea.Reprezinta speranta, viata, pace.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Toate culorile imi plac.

| Silvia a răspuns:

Roz, violet, argintiu, verde, albastru...pentru ca toate sunt vesele dupa parerea mea si ma caracterizeaza.[vesele in imaginatia meahee hee]

| evoke a răspuns:

Ruoz; x mi-o place; x emana caldura si ma binedispune; x

| Spintecatorul a răspuns:

Galben. Ma caracterizeaza.

| Raiden a răspuns:

Negru, ma caracterizeaza.

| Alisa a răspuns:

Verde, deoarece ma readuce la viata si imi transmite asa o stare de bine, vesela. love struck

| omtraisiomvedea a răspuns:

Negru(nu sunt emo dar e culoarea mea preferata, ador ochii negri), alb(combinatia alb negru mi se pare cea mai frumoasa pentru ca reprezinta totalitatea) si albastru :X

| MidnightLady a răspuns:

Violet...ai vazut ce minuni face flacara de aceasta culoare. big grin

| Laly_4113 explică:

Mie violet mi s epare funky

| ICanLoveYou a răspuns:

Mie imi plac cam toate culorile pentru ca toate sunt speciale in felul lor si caracterizeaza ceva si pe cineva...ma rog toata lumea are gusturi diferite.

| eek a răspuns:

Imi place portocaliul pentru ca ma reprezinta
e o culoare care iti da energie, optimism. e o culoare care nu exprima plictiseala din contra, da dovada de vitalitate, reflecta tendinta de a te arunca mereu cu capul inainte. Portocaliul imi inspira ca trebuie sa traiesc clipa inainte de orice altceva, imi inspira libertate si nonconformism.

| Roxii a răspuns:

Albastru roz mov violet deoarece sunt culori vii si ma caracterizeza

| Zodiac a răspuns:

Addicted verde... daca as putea reconstrui lumea toata ar fi VERDE.de cand sunt mix mi-a placut verde.:Xnu am un motiv. pur si simplu imi place si ma bucur sa vad ca sunt atatea persoane carora le place culoarea verde.:X

| Aurelia_6050 a răspuns:

Cele deschise, precum bleu, verde deschis, roz, galben, portocaliu...sunt culori vii, ma inveselesc.

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Galben...este o culoare gen Happy, exprima bucuria! SmIlE!big grinbig grinbig grin

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Mie imi place rozul findca este o culoare vie si plina de dragoste si foarte dulcelove strucktongue:*

| dynasmile21 a răspuns:

Verdele pentru ca atunci cand ma uit in ochii prietenului meu simt ca toata dragostea noastra se oglindeste in ochii lui, care de fiecare data cand ma privesc imi dau un sentiment de bine si siguranta pe care il simt de mai bine de 3 ani big grin
Portocaliul pentru ca ma face fericita. Nu pot decat sa zambesc cand vad portocaliu.

| criss:) a răspuns:

Am 3 culori preferate:
~albastru:simplu si linistitorhappy
~roz:ma binedispune:X
~negru:pot potrivi negrul cu orice(si ascult rock, dar asta nu inseamna ca nu cred in Dumnezeu)
tie?
happy

| Яùxsi a răspuns:

Verde: pentru ca ma relaxeaza; x

Mov: pentru ca e. pff. pur si simplu imi place big grin

Gri: pentru ca e deschis si merge foarte bine la roz love struck

Roz inchis: pentru ca e o culoare foarte vesela si copilareasca smug

| liongirl a răspuns:

Buna!`Pai mie imi plac toate culorile, dar depinde unde le folosesc:
Negru, alb, gri, mov, roz, albastru, verde, turquoise, bleumarin, albastru azul si auriu sunt culorile pe care le folosesc pentru haine.
Galben, portocaliu, rosu, maro si altele sunt culorile pe care le-as folosi pentru accesorii, pur si simplu sunt culorile care imi place sa le vad.
Imi plac aceste culori deoarece ma reprezinta si imi lumineaza viata.happy

| Rallu_3508 a răspuns:

Mov.Este o culoare puternica, dar totusi cu stil. Cel putin asa cred eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde, ar nu sti dc. tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru cerneala si rose.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argintiu pentru ca imi place si imi sta ffft bine cu el.

| MissVamp a răspuns:

Albastru,pentru ca nu are nici inceput si nci sfarsit si verde, fiindca este plin de viata!

| gossipro a răspuns:

Gri neutru petru ca poate sa reiasa din orice culoare, prin urmare pot purta toate culorile odata.

| lisa10 a răspuns:

Roz bombon