| Anna_4207 a întrebat:

Ce descrieri stiti pentru hi5 la about me?

1 răspuns:
| kidaa a răspuns:

Toti ma admira pentru ca sunt copil iar simpla mea atingere i duce in paradis!
nu te enerva baiatul meu ca nu e nimic de capu tau mai lasat pentru ea? n-am sa te iert in viata mea
imi spui mereu ca sunt prea copilaroasa! ei bine acest copil nu are timp de o relatie serioasa!
nu stiu cum sa-ti explic, dar vorbele tale nu ma ating! invarti vorba cum te feresti eu is genu de fata de care ti-a zis mata sa te feresti nu-s facuta din zahar si dulceata si din angeli si gha-eata!
mai stiu multye dar n-am timpo amu! Pa-Pa
vezi cum