| Phineas a întrebat:

Ce desen sa fac pentru violenta in scoala sau masuri pentru combaterea violentei si comportamentului deviant?

3 răspunsuri:
| pissy_3104 a răspuns:

Cauta shh tu pe google straight facelaughing))

| Pitic a răspuns:

Poti desena un baietel stand jos chemuit tinanduse ccu mainile de genununchi si altul care sta in picioare cu mainile in san uitandu-se la cel de jos cum sta si plange.
Sau poti sa desenezi un barbat cu muscchi sa aiba doar pantaloni pe el sa aiba in mana o bata si sa fie plin de sange pe piept,.
Funda?

| Gabriela2010 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa te aropii! Daca esti talentat ar trebui sa incerci ceva mai complicat (o bataie sau ceva de genu), daca nu ai prea nult talent un copil care planga! Vezi poate rasapunsul meu te ajuta!