| daanyelaa a întrebat:

Ce desene animate frumoase cunosteti?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tom si jerry

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Desenele pe care le-am adorat cand eram mica sunt: Franklin, Copii de la 402, Viata cu Louie, Andersen povestitorul, Dennis pericol public, Spioanele, Printesa Sissi, Inconjurul lumii in 80 de zile, Jack cel teribil, Pokemon, Zambetul lui Sharon :X:X mie mi-au placut f mult si inca mai imi plac :d

| Reinkaos a răspuns:

Ti le spun pe astea vechi dar si mai frumose : Viata cu louie, Piratul Jack cel teribil, Copii de la 402, Pisoiul Eek, Familia De Ce, Wunchspunch, Caine rau, Tick, Pilotii Nascar etc.

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai mie una imi plac desenele Tom & Jerry sunt printre primele desene frumaose ie una imi plac, cartea junglei sunt desene animate si multe altele

| RфZaημtzα a răspuns:

Poi.Tom &Jerry si
Popeye Marinarulhee hee

| pitikaaa a răspuns:

Hannah Montana
H2O
Sonny si steluta ei norocoasa
Zack si Cody
Sunt pe Disney Channel in fiecare sambata si duminica de la orele 12:00 si 19:00 filme foarte frumoase pentru toata familia:X

Sper ca ti-am fost de ajutor:X

| yunnyaaa a răspuns:

Alea de pe minimaxlove struck

| Bubu a răspuns:

Mie imi place cel mai mult sharen, h20, copii d la 402 laughing

| Vampă a răspuns:

Viata cu louie, dexter, casa foster pentru prietenii imaginari, seria shrek, madagascar, h20 chatterbox

| 009 a răspuns:

Tom&Jerry, Copii de la 402, scooby-doo,

| AlexandraKnows a răspuns:

Tom si jerry looney tunes dabrina povestiri din cripta si multe altele mia-r lua 3 zile sa le scriu pe toate happy

| didi66 a răspuns:

Cele mai frumoase desene animate le gasesti pe boomerang : tom si jerry, scooby-doo, bugs bunny etc.

| Floricell_4708 a răspuns:

Poti apela la site-ul :desenele copilariei.ro acolo o sa gasesti nenumarate desene si episoade la care te poti uita

te pup dullcekiss

| DdDdde a răspuns:

Simsalagrimm, Viata cu Louie, Dexter, Tom si Jerry, Spioanele, Ce-i cu Andy, Aventurile ursuletului Benjaminbig grin, Anderson Povestitorulhappy

| Rooby a răspuns:

Loney Toonslaughing

| Ali55 a răspuns:

Http://www.edesene-animate.com/ - mi se par cele mai interesante, in fine nu stiu ce gusturi ai. Sper ca te-am ajutat cit de putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NDrFPsEt9q8 http://www.youtube.com/watch?v=WVf23cG77dI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=KOB-ZMDDIGU&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=F6gw56-tcHk&feature=related-desenele copilariei mele, unice si cu adevarat de neuitat.Lumea mea, in care imi gasesc linistea sufleteasca, ori de cate ori simt nevoia!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scufita Rosie,

| Adina09 a răspuns:

Viata cu Louie, Zambetul lui Sharon, Petson & Findus de pe minimax, Maya & Miguel, Copii de la 402, Simsalagrimm, Andersen Povestitorul, Printesa Sisi, Timon & Pumba, Anne of Green Gables, Benjamin, Cliford, Marcelino, Tom & Jerry, Schooby Doo, Ursul Yoghi etc.

| 983 a răspuns:

Gumball, Unchiul Bunic, Drama Totala (toate sezoanele), Looney Toons, Sa inceapa aventura, Johnny Test, Dexter, Tom și Jerry, Un show obisnuit, Johnny Bravo

Îți recomand sa nu te uiți la Clarence de loc sa nu te uiti la porcaria aia de desen este pe Cartoon Network si incepe la orele 17-16-18