| JeSa a întrebat:

Ce emisiuni va plac si de ce?!, de ce "x" si nu "y"?!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Urmaresc seara de seara emisiunile de dezbatere pe teme politice de pe ''realitatea'' si ''antena 3''. Este un mod in care poti sa te documentezi si sa-ti faci o impresie despre candidatii la alegerile presidentiale.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In gura presei cu Mircea Badea, Cap si Pajura cu Emil Hurezeanu si Cristian Tudor Popescu.

| Dragosgan a răspuns:

Ma uit la,, Te pui cu blondele?,,, Pariu ca stiu,, Copii vs parintii,,, ...cam doar la aceste realyty show.
Dar am un raspun si pentru @Tayona:,, Te pui cu blondele?,, este miercuri seara. Sper sa vezi asta.

| Iustina17 a răspuns:

Mie imi place foarte mult emisunea Dansez pentru tine ca vreau sa vad cum danseaza onesteanul.

| Aurelia a răspuns:

Singura emisiune la care m-am uitat a fost "Te pui cu blondele", dar am vazut ca nu mai este joia, si nu mai stiu daca o da sau nu. Mi-a placut fiindca erau intrebari de cultura generala, si pe langa asta erau si haioase unele replici ale invitatilor si ale blondelor!

| vyol3ta a răspuns:

Te pui cu blondele, pariu ca stiu, neata cu razvan si dany, mondenii, divertis moll...din astea...

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Apropo tv .pentru ca de obicei spun lucrurilor pe nume.

| Kandy a răspuns:

Cronica Carcotasilor, Rai da' buni...happy kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amazing race tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Tehnici Esentiale de Supravietuire, adica nu poti supravietui fara un telefon prin satelit si un serviciu global de livrari pitzza, hai sa fim seriosi, omul ala nu are nici un semn pe corp precum ca ar fi suferit de foame prin jungla sau ar avea urme de la degeraturi dobandite in Siberia straight face si de asta ma uit, sa vad pana unde merge foamea aceasta dupa rating. Iar vrajeala ca a fost calit in trupele S. A. S. nu tine pentru ca nu are nici o acoperire pe corp, e slab si nu are musculatura care o pierzi cel mai greu... iar ma intindhee hee
Hei @jessyka tu de unde ai aparutbatting eyelashes?