| Claudiu44 a întrebat:

Ce face multimess-ul funda

Răspuns Câştigător
| RockLegend a răspuns:

Multimessul face sa ai posibilitatea de a intra pe mai multe iduri de mess pe un singur calculator, adica deschizi 2 messuri cum ar veni... funda? big grin

14 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Poti sta pe mai multe ID-uri deodata!
Bafta!

| Anaeli a răspuns:

Daca instalezi multimess-ul poti deschide mai multe adrese de yahoo messenger simultan, pe acelasi calculator.

| andreylarentiu a răspuns:

Ti-o da la bucilaughing

| edytzu4 a răspuns:

Cu multimessul poti deschide mai multe din astea de mess si poti sa stai pe mai multe iduri odata. Funda?

| onlyforme a răspuns:

Salut! Multi-messengerul te ajuta sa deschizi de mai multe ori o messengerul tau dar pe diferite id.De exemplu tu daca vrei sa intri pe 2 id diferite activezi multi mess si dai de 2 ori dublu click pe messenger si o sa iti apara 2 casute de messenger sper ca ti-am fost de foloshappy

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Mutlimess-ul iti permite sa fi activ pe mai multe conturi, id-uri in acelasi timp, fara sa fi nevoit sa dai "sign out".
B'bye.

| Hanking a răspuns:

Dupa cum ii spune si numele : Multi-mess... Cu acest program poti sa intrii pe cate id-uri de mess vrei SIMULTAN... Daca il iei te asigur ca nu o sa-ti para rau caci e folositor.
AICI poti downloda daca vrei acest program :
http://free-software.t2i.info/internet/free-yahoo-multi-messenger-9.html

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Poti deschide mai multe messenge-uri deodata'

| Dollicious a răspuns:

Daca ai multi-mess poti intra pe mess de pe mai multe id-uri deodata. daca nu ai multi-mess nu poti intra decat pe un id

| RobY_3853 a răspuns:

Poti intra pe mai multe conturi deodata, intri intr-unu apoi mai dai clik pe mesanger si iar intri cu alt cont:X:

| MyRuXzZzA a răspuns:

Pai multimess-ul te ajuta sa intrii in mai multe id-uri. de exemplu daca ai doua id-uri, poti intra pe amandoua odata...Sau daca este un prieten pe la tine, puteti intra amandoi odata. happy

| buckingam a răspuns:

Multimessul este un "program" pe care dupa ce il instalezi, poti intra pe mai multe id'uri de messenger in acelasi timp.
Funda?

| Iulyy a răspuns:

Multimess-ul te ajuta sa intrii pe mai multe id-uri deodatahappy... Sper ca te-am ajutat! Funda?batting eyelashes

| lacry_9238 a răspuns:

Multimess-ul te ajuta sa te loghezi pe doua sau mai multe id'uri.