| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna multimess?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Multimess e un program micut care face sa poti sa te conectezi la mai multe conturi de yahoo messenger de pe acelasi calculator, in acelasi timp. Din pacate nu exista decat pana la versiunea 8 de mess (poate a aparut intre timp si pentru 9...), iar in prezent a aparut Yahoo! Messenger 10 BETA.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...ai un id de mess, si cu programul acela, iti mai faci alte cateva. Mi se pare ca 7.Si cand intri pe acel id, mai intrii in acelasi timp si pe celelalte id-uri pe care le-ai creat.

| monyk a răspuns:

Buna, pai multimess-ul este un program prin care poti intra pe mai multe id-uri in acels timp si nu doar unul cum e in mod obisnuit, poti sa ai de exemplu 2 id-uri online simultan!

kratos
| kratos a răspuns:

Program cu care poti sta de pe acelasi pc pe mai multe conturi de mess.

| Aurelia a răspuns:

Multimess=multimessenger, adica iti da voie sa intri pe mai multe id-uri in acelasi timp pe messenger!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un program care te ajuta sa folosesti mai multe id-uri pe acelasi computer in acelasi timp...