| dutzaaa12 a întrebat:

Ce faceti cand cineva nu va crede cand ii spuneti purul adevar?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Daca merita, voi incerca sa-i demonstrez. Daca nu, ce rost are? Sa creada ce vrea, eu stiu adevarulhappy

| dutzaaa12 explică (pentru LolaLollita):

Stiu...dar imi face zile fripte

| LolaLollita a răspuns (pentru dutzaaa12):

Nu ii mai permite. Ofera indiferenta absoluta, doare cel mai tare. Incercand sa-i explici, ii arati cat de mult te afecteaza.

| dutzaaa12 explică (pentru LolaLollita):

Asta e problema....nu ii pasa.e cu nasul pe sus ca e mai mare CU UN AN! ah ma uraste inca de cand am implinit 5 ani

| LolaLollita a răspuns (pentru dutzaaa12):

Si daca lui nu ii pasa, tie de ce iti pasa?

| dutzaaa12 explică (pentru LolaLollita):

Pai...e varul meu.as vrea o singura data sa ne intelegem

| LolaLollita a răspuns (pentru dutzaaa12):

Ma scuzi daca sunt indiscreta, ce varsta aveti amandoihappy? De obicei astea se rezolva in timp, odata cu maturizareatongue

| dutzaaa12 explică (pentru LolaLollita):

Am 11 ani...el are 12 sad

| LolaLollita a răspuns (pentru dutzaaa12):

Nu te supara ca iti spun, dar sunteti copii inca, ai rabdare, in timp se vor schimba lucrurilehappy Acum insa, daca tu intelegi anumite lucruri si vrei sa va intelegeti (doar sunteti verisori, asa e frumos), nu inseamna ca si el e suficient de matur incat sa vada lucrurile la fel ca tine. Varsta nu are nimic de-a face cu maturitatea sau cu modul de a ganditongue Incearca sa nu te mai consumi din acest motiv, sunt sigura ca va fi bine pana la urma.

| dutzaaa12 explică (pentru LolaLollita):

Multumeschappy

| LolaLollita a răspuns (pentru dutzaaa12):

Nu ai pentru cetongue

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă acel cineva merită, este posibil să încerc să-i demonstrez că se înşală o dată, de două ori (chiar dacă m-aş simţi jignită de neîncrederea lui), dacă nu, îl las să creadă ce vrea. Nu mă interesează şi nici nu merită efortul.

| pwp a răspuns:

Ii mai zic o data... daca tot nu ma crede e o cauza pierduta.Isi va da seama mai tarziu ca am avut dreptate.

| bloodyhell a răspuns:

Nimic

| alexs99 a răspuns:

Il/O fac sa ma creada.

| alexs99 a răspuns:

Tu?

| dutzaaa12 explică (pentru alexs99):

Pai......ma supar foarte tare...fac ce pot sa ii aduc dovezile

| alexs99 a răspuns (pentru dutzaaa12):

Cam asa fac si eu.

| WhiteLife a răspuns:

Il las sa vada asta din fapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma crede, atunci imi bag piciorul in gatul lui pana iese prin anus, macar sa simta si sa creada cat de mult m-a deranjat gestul lui.

| Louuder98 a răspuns:

Ii spun : "Daca ma crezi, bine, daca nu, sper sa nu iti dai seama prea tarziu ca spuneam adevarul"
Si atunci cand "da cu capul de pragul de sus" se intoarce ca cainele cu coada intre picioare laughing

| dutzaaa12 explică:

Sunt o fire sensibila.azi m-am certat cu varul meu.nu ma crezut cand i-am zis ceva.am innebunit pur si simplu.nu am avut dovezi......decat unul singur si zis ca acea dovada e creata de mine

| lusinda99 a răspuns:

In primul rand nu te mai enerva.Incearca sa-l faci sa te creada iar daca nu te crede lasa-l in pace.