| alisuca2000 a întrebat:

Ce faceti de 1 decembrie (special)

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Serbez Ziua Nationala si ziua mea de nastere. Numai bine tuturor!

| alisuca2000 explică (pentru Ioandelasal):

Idem, e si a mea (de nastere).

| beautifulkiss a răspuns:

Buna,eu nu voi face ceva special, voi sta in casa si voi asculta muzica de craciun(asta fac si acum), poate ma uit la un film, ceva, fac baie si sa mai vadhappy
O zi de 1 decembrie frumoasa.

| cυρcαкє a răspuns:

Bună.

Păi eu, cred că voi ieși în oraș cu prietenii. Știu că nu este prea special, dar altceva n-am ce să fac. :d

Tu ce vei face? happy

| alisuca2000 explică (pentru cυρcαкє):

Pai daca tot m-ai intrebat: am pertecut cu familia o zi de nastere minunata si am mers in excursie.

LA MULTI ANI TUTUROR!

| vali1985 a răspuns:

Sarbatoresc Ziua Nationala.
La Multi Ani!

| dianainsta01 a răspuns:

Merg la mall azi, in rest nimic deosebit...

| Ƨirenia a răspuns:

...beau

| Katoteshika a răspuns:

Nu stiu ce fac ceilalti dar eu am sa ma distrez.asta constand in a face o mica petrecere cu cunostintele mele cele mai apropiate si seara voi lua cina cu familia

| Theoryofabook a răspuns:

Pai se pare ca scriu multe raspunsuri ca ziua de 1 decembrie e foarte speciala pentru mine :batting eyelashes

| artagonlord a răspuns:

Ma uit la tv si la filmelaughing))))))

| Euuu99 a răspuns:

Buna!
Stau acasa, ascult muzica si ma uit la televizor la emisiunile speciale de 1 decembrie. happy