| littleony a întrebat:

Ce faceti in weekenduri? si ce va place sa faceti la sfarsiturille de saptamana?big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandrinaa a răspuns:

In general, imi dedic o parte din timp si prietenilor mei, pentru ca deseori ii neglijez, dar asa imi organizez timpul incat sa fiu si odihnita, si hranita, atat fizic cat si intelectual: gatesc ceva bun, respectiv citesc, pe terasa mea luminoasa din fata casei! Dar acum chiar m-am gandit cand vine caldura sa organizez o petrecere la mine, sa-mi chem prietenii, sau respectiv o seara orientala, sa ascultam muzica, sa dansam, sa bem (nu mult), sa cantam! Iar duminica dimineata merg la sinagoga la cor! happy Si cand pot, sau imi aduc aminte, mai cant la pian tongue sau la chitara... happy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fac curat in casa, cumparaturi si recuperez sarcinile de serviciu amanate in timpul saptamanii. Mi-ar placea sa ma plimb, sa citesc mai mult si sa dorm mai mult.

assiris
| assiris a răspuns:

In functie de vreme, citesc o carte buna, ma plimb, la un gratar cu familia si/sau prietenii, un film bun, un spectacol bun, o vizita la cineva... eheheiii cite nu se pot face timpul necesar sa fie.

| LuS[z] a răspuns:

SAMBATA teme apoi TPU apoi ies in oras cu El si cu prietenii meihee hee
DUMINICA citesc dupa care prepar ceva dulce si apoi ma uit la tv.winking