| Stefy_5345 a întrebat:

Ce faceti voi maine?

Răspuns Câştigător
| Zzzo a răspuns:

Maine suntem liberi :X facem ce vrem tongue

fa si tu la fel! traiasca Romania!

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Program de odihnă, am să mă uit la Harry Potter, etc.
Pa, pa.

| Jadis a răspuns:

M-as duce cu skateu da nu pot pe zapada laughing Poate la vara. Da ma rog maine o sa-mi fac restul temelor de dimineata, o sa stau pe facebook, apoi ies afara cu prietena mea cea mai buna... o sa ne plimbam, distram...sa ne recuperam dupa 2 zile de scoala inefrnale laughing

| Jadis a răspuns:

Si o sa mai stau si cateva ore sa imi aleg hainele...ca in zona asta unde stau eu e frig de mori...chiar si vara is numa 25 grade laughing

| marius577 a răspuns:

Pai dorm pana pe la vreo 11 si apoi merg la o parada de 1 decembrie in oras cu colegii si diriginta.

| SalutTpu a răspuns:

Am programare la dentist sad. Cum imi pierd eu ziua libera... laughing

| momo a răspuns:

Dorm pana la 10, citesc cartea nou cumparata, mai ma amuz in fata TV-ului, pe TPU, pe blog,... as fi vrut sa ma duc la parada dar nu as avea de ce. Si prietenii ii las astazi (pentru mine 1 decembrie inseamna zi de stat degeaba).

| AshuraElric a răspuns:

Mă duc să arun o privire la ce mai e nou în mall-ul chinezesc (asta nu înseamnă că neapărat o să dau banii pe ceva)rolling on the floor

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Maine la 5 am spectacol la casa de cultura a orașului meu. Voi dansa alaturi de un grup de fete dansuri moderne, majorete si populara! big grin

| Digital112 a răspuns:

Maine adica pe 1 decembrie fac urmatoarele lucruri ma scol pe la 7-9 si intru pe TPU si raspund la intrebari iar apaoi ma culc laughing

| Ana a răspuns:

Stau acasa

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Strig in gura mare cand ma scol :ROMANIA TE IUBESC
si scriu asta pe toata banca mea asta joi

| aLdu a răspuns:

La plimbare, poate la patinoar.Ma distrez.ma plictisesc facandu`mi temeleyawn. dup` st la pc.ies p afar`. ma preg pentru scoala sh` ma culc.bine sh` alte lucruri. astia imi vin in minte.

| Dymytros a răspuns:

Invat pentru teza la istorie, si ma uit la harry potter pe ProTv big grin

| T30D0RA a răspuns:

La 8:30 trebuie sa ma intalnesc cu mai muuuulti elevi, ca sa cantam pe strazi imnul Romaniei.

Nasol! Asa n-am chef! sad

| вεвїŧѕά a răspuns:

Merg la patinoar, mall, film big grin cu prietenii, uh?

| Mariiia a răspuns:

Eu dorm.

| elena17pb a răspuns:

Ma duc la mall cu colegele de la scoala

| katalyn27 a răspuns:

Ca romanu, la o bere si mici laughing, sau poate stau in casa la o bere si PClaughing, pe maine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi da cu saniuta big grinbig grin ca in aceasta seara o nins tare, tu ce vei face?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa incerc sa dorm si eu pana la 10 pentru ca nu am mai dormit de mult asa, apoi de la 11 imi chem o prietena la mine si vizionam impreuna Harry Potter and the Order of the Pheonix chiar daca l-am vazut de atat de multe ori incat il stiu pe de rost. Api intru putin pe TPU si ma apuc de facut probleme la Fizica si de invatat la Geografie.Seara pe la 6/7 cred ca ies si eu putin afara daca nu e frig si pe la 8 jumatate intru din nou pe TPU.
Urat program de ziua Romaniei.Asta e, daca m`a pus dracu` sa ma inscriu la olimpiade.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies afaralaughing

| PandaCrusher a răspuns:

Mergem la mall \m/.

| Adee_9664 a răspuns:

Pierd timpu plictisindu.mastraight face.:

Întrebări similare