| joy a întrebat:

Ce faci daca esti singur acasa?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Acasa niciodata nu poti sa te plictisesti pentru ca in orice moment este cate ceva de facut.
Daca esti elev sau student ai in primul rand de invatat.
De robotit prin gospodarie(faci piata, mancare, curatenie, spalat).
Te mai si relaxezi(asculti o muzica buna, citesti o carte, faci un rebus)
Si uite asa trece ziua(azi e luni...maine duminica).
Si cand pisica nu-i acasa ''soarecul'' joaca pe masa.

32 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Imi pun un film, citesc o carte, ascult o muzica si mananc cat ma tinetongue ce deh.imi permit!

lolita
| lolita a răspuns:

And nu este iubitul meu intru pe TPU happy
in general pictez, este una din pasiunile mele
sau incerc retete noi de mancare
sa fac curat in casa
fac tot ce marelaxeaza.

lolita
| lolita a răspuns:

Cam mereu sunt singura acasa, raspund in TPU happy
pictez, este pasiunea mea
sau probez retete noi de mancare.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Joc pe masalaughing

| cristi a răspuns:

Dorm sau ma uit la un film sau in ultimul timp stau pe siteu asta

| Criiss16 a răspuns:

Profit de ocazie si dau muzica ff tare k la ai mei nu le place rock`u si nici sa fie muzica tare....sau citesc o carte, ma uit la un film....multebig grin

| Criiss16 a răspuns:

As asculta muzica, m-as uita la un film...

| leluc a răspuns:

Te bucuri de tine. Citesti, te uiti la un film bun, faci o baie lunga si fierbinte

| simpluEu. a răspuns:

Aceeasi treaba p care o fac si cand sunt cu ai mei....nu am nimic de ascuns fata de ei...

| zu a răspuns:

Pai conteaza cat timp laughing, asa singura, cateva ore, sunt in fiecare zi si.nu fac nimic special. dar probabil ca daca as fi singura vreo saptamana (desi nu se va putea asta, stiu ai mei, ce-mi poate capu')as chema prietenii la mine.3,4,5laughingcati o fi.

| CAsToReL a răspuns:

Dai o petrecere

| yoanna73 a răspuns:

Stai pe net

| betti a răspuns:

Ca de obicei. Nimic deosebit.Pe calculator, ma uit la televizor, ma rog, si c-am atit.Si nu deschid la nici un strain.

| LoveSroL a răspuns:

Ma joc cu cutitul=]] sau asck muzica da cateodata ma plikti dar imi chem prietena si imi trece^^winking
sau dau un party depinde daca am timp sa strang mizerialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac as fii singur acasa as chema niste fete niste baieti si ce urmeaza se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt singura acasa bineinteles ca ma uit la niste filme... dupa aia ma plictisesc de filme...si il chem pe iubitul meu sa facem o partida de sex...ca e tare bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi chem prietenii si ma distrez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc pe computer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau si ma jco la calculator ma uit la tv mananca sa nu mor de foame si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti singur acasa poti sa te uiti la televizir sa scrii... dar asta depinde de varsta ta si de ceea ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o petrecere, frumos si gata ca vad ca nu va saturati de petreceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la TV ma joc pe calculator vb pe messs sunt 1000 de lucruri de facut cand esti singur acasa...si iti dau uyn sfat...mai bine este sa ia pe cineva cu care sa stai nu z

| anamariafrumoasa30 a răspuns:

Pai ca tipmul sa treaca mai usor imi sun prietenii ma uit la televizor sau calculator ascult muzica ma distrex si atunci timpul trece mult mai repede

| alyn14 a răspuns:

Stau si fac ce face toata lumea cand e singura acasa adica NIMCbig grin

| ddeyutza a răspuns:

Trebuie sa inviti toti prietenii si sa dai o petrecere bestiala, dar sa nu afle parintii

| niculavlad2008 a răspuns:

Pe 9 decembrie 2011 ai mei vor fii plecati! si atunci imi fac de cap! deci raspunsul e imi fac de cap se stie

| vitanminaC a răspuns:

Ma uit pe PornHub si fac laba chiar daca am 11 ani.